Jump to content

Катализатори, мнения за марка.


Wolfgar

Recommended Posts

Колеги оказа се, че катализаторът ми (задният) се е разпаднал. Аз преди година и половина (около 20 000 километра) има проблеми със запушени катализатори и премахнах предния и замених задния с втора ръка от катастрофирала 1.8Т на 80 000 километра. Всичко беше на 6 до преди 2 седмици. От тогава почна гаден метален звук при подаване на газ. Установи се, че "новият" катализатор се е разпаднал (почукаха по него с чук и направи кънтеше на тенеке). Сега мога или да взема друг втора ръка или направо да сменя цялата система преден + заден с висококачествени заместители. Спрях се, за сега, на втория вариант.

Едно приятелче може да ми намери, директно от производител, на тънка цена Bosal. Сега събирам мнения за марката. Четох доста позитивни неща. Много ще съм ви благодарен, ако ми дадете мнение и вие от личен опит или от опит на приятели, познати и др.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре де...нямаш ли втора ламбда която именно тя да ти подсказва , че катализаторът ти е чао?

Изпратено от моят LG-D855 с помощта на Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 9 months later...

Колега, смени ли катализатора с нов, къде и за колко горе-долу, ако имаш желание да споделиш? Старият на колко пари ти го изкупиха?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От един магазин на мой познат. Той внася всякакви части за всякакви коли. 

Само вземето под внимание, че моята кола е бензин и катализаторите са евтини там. На дизела би трябвало да са по-скъпи

Редактирано от Wolfgar
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...