Jump to content

Грешки при слагане на темпомат


Stanio

Recommended Posts

ТЪРСЯ ПОМОЩ!!! Минялия ден сложих модул и лостче за темпомат... След като зглобих всичко ми се появиха 3 грешки АБС ЕСП и БРАКЕ... някой имал ли е същия проблем...моля дайте съвети какво да направя...Когато отидох да ми активират темпомата ми казаха че грешките идвали от лентовия кабел но незнаели какво може да се направи и сега направо ми се плаче...незнам какво да правя

СНИМКА.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Буксите съм сигурен че съм ги закачил, а за това дали съм го повредил.....незнам... единственото ми обяснение е че съм го повредил, но когато го огледах внимателно не видях да има нещо скъсано или прекъснато... Другия варянт е да трябва да се адаптира (калибрира) ама незнам дали само при едно сваляне и слагане ще се нуждае...? 

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И при мен след слагането светеха лампите но след адаптация (правихме завои насам -натам под определени градуси ) всичко си дойде на място .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз мисля че е до адаптация, лентовия кабел няма общо с ABS, ESP и спирачки като цяло.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има общо, моят нещо сега даде фира и свети ЕСП и като го закачихме на компютъра и не работи. Иначе аз си слагах темпомата преди 2 месеца и не са ми светели лампи, само трябваше да отключа темпомата пре Ваг-ком, понеже беше спрян.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 7 часа, flober9106 написа:

И при мен след слагането светеха лампите но след адаптация (правихме завои насам -натам под определени градуси ) всичко си дойде на място .

А адаптацията как ти е направиха? С лаптопа в движение или на място след това без лаптопа в завой ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 19 часа, flober9106 написа:

И при мен след слагането светеха лампите но след адаптация (правихме завои насам -натам под определени градуси ) всичко си дойде на място .

Благодаря много днес точно по описания начин едно момче успя да ми оправи грешките и всичко вече си е както трябва

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...