Jump to content

Ново попълнение


chefk0

Recommended Posts

Здравейте колеги от седмица съм горд собственик на едно зверче 3.0тди авант куатро. Търсих из интернет но нещо неможах да намеря инфо дали е възможно да си направя стъклата да се вдигат автоматично без да задържам копчето и да се прибират огледалата?Също така възможно ли е и какви формати трябва да са клиповете за да тръгват (ако има значение нямам копче CD/TV а MEDIA)? Другото което е има ли някакъв каталог където мога да видя какви са крушките по интериора искам да ги сменя с лед , а не ми се иска да разглабям навсякъде да ги проверявам.Благодаря предварително :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега,

Честита ти придобивка.

Със здраве и безаварийно да си я караш.

По първият ти въпрос не мога да ти дам адркватен отговор, но за крушките можеш да погледнеш тук:

https://am-application.osram.info/en

Аз го ползвам редовно и съм много доволен.

Поздрави

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Комфорт модула не поддържа такава опция. Евентуално с няква афтърмаркет система може да стане, но не ми е известно в подробности.

 

Видео не може да се подкарва. Дисковете подкарват само аудио файлове, като има и по-нова версия която поддържа и МР3. Ако имаш ТВ тунер пак нищо не можеш да правиш с него на този етап. Ако пу се върже външен източник (афтърмаркет китайлък) вече може да подкараш филми и телевизия. Но по-добрия вариант е изцяло китайско all in one решение с телевизия, аудио, телефон, навигация и т.н.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодарско колеги каталога ще свърши перфектна работа ,а за другото просто информативно дали става не смятам да слагам китайски изпълнения така си е добре.

Да попитам акумулатора разбрах че е 110 Ah а като размери нещо по специален ли е ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Голям е акумулатора,но има има възможност за регулиране на захвата,така че може различни размери да влязат.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...