Jump to content

Audi A4 B6 - дайте съвет


Recommended Posts

Здравейте, колеги!

 

Ето, че дойде времето, в което на доброто старо АБТ започнаха да му гният тенекиите отвсъкъде. Това, заедно с липсатата на "екстри" като климатик и еърбег, все повече ме навежда на мисълта, че е време за смяна.

 

Замислям се за Б6-ца, като идеята ми е да е авант задължително, а за двигател съм се насочил към 1.8Т като най-безболезнен вариант. Имам няколко въпроса, тъй като нищо не разбирам от модела:

 

1. Все пак какъв двигател е най-добре да избера - ще се кара предимно извънградско, но държа да е бензин. (за газ моля дори и дума да не се отваря)

2. Какви са честите проблеми и за какво се гледа най-много при избора?

3. Крадат ли ги много?

 

Благодаря много предварително!

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мой познат от Бургас ще си пусне колата за продажба в края на лятото. Тази кола му беше много злополучна, той подмени всичко по нея, включително двигателя и турбината, така че направо е като нова ама в буквалния смисъл. Само скоростната кутия май остана. П.С. И е пребоядисана в тъмно-сиво че лака на старата боя се беше олющил.

 

Мотора е 1.9TDI. П.С. Ако имаш силен интерес мога да те свържа с него, но сега май му трябва и няма да иска да я даде.

Редактирано от Vonko
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не беше чисто нов, но намери на доста малко километри от блъсната отзаде кола чрез познати. Не помня колко му излезе ремонта, но всички ремонти за финално стягане на колата отидоха към 3-4 бона. Турбината май я взе нова че старата му изгоря напълно и не можеше да се рециклира.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...