Jump to content

A6 c5 2.8 quatro kompressor


Carteli

Recommended Posts

Здравейте нов съм преди седмица си купих аудито на сляпо .Стояло е 3 години на едно място и в следствие на това му е изгнил буквално модула на скоростната котия колата е доста чипосана даже и скоростите около310 коня е но несъм я карал още ?.Въпросът ми е дали някои е карал 2.8 с чарджр и как е че аз чакам компа да долети от щатите 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)
На 2.06.2017 г. at 13:12, grishitu написа:

От чисто любопитство, тук няма ли от къде да се намери, че чак от щатите? Би ли качил някоя снимка двигателя?

 

Хубав ден.

Ето снимка на компа и серииния номер рових се 1 седмица и се обаждах кафе ли не колате е тонингована в охаио поне по дукоменти няма такъв комп тука или поне аз не намерих

image-0-02-04-c5c9e8cd33de6917224379248665d65446d2a2f9a1013b49a7364ee3d22027bb-V.jpg

IMG-7ccc223d53bd7c79ce7a020867839715-V.jpg

20170529_145520.jpg

 

IMG-9db028fe3dab185a82912be8fdda2243-V.jpg

Това е 

Чарджара които е сложен

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей,

Колега това е компютарът на скоростната кутия има го в Ebay ,сваляш големия чип който е на цокъл(Eeprom-ът) и го слагаш на донорът , това  е решението.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може и с оригиналния да стане ,няма да имаш големи ядове.Просто ще е по куца кутията(стига да е усилена де).

 

Редактирано от Георги ЖОЖО
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 months later...

Компресора и компа на кутията е на http://www.pes-tuning.com по-точно е G2 supercharger system и е слаган от VI-MAX tunning тук в София. Имай предвид че и ремъка също е заедно с компресора така че може да не се намира лесно тук. Ако се свържеш с VI-MAX кажи им че става дума за колата на Денис - първия собственик.

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...