Jump to content

Преминаване към FUL FIS


AtaUzunov

Recommended Posts

Колеги можете ли да ми препоръчате някой който може да ми инсталира табло което има FULFIS в момента съм с таблото само с лампичките. Вече съм закупил табло с фул фис лостчето за чистачките и съответните букси трябва ми човек който може да навърже цялата работа. Благодаря предварително!

Редактирано от AtaUzunov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Колеги, имам следното питане, моя километраж е от 2000г междинката с големия фис и дигиталния часовник, искам да му сложа отгоре пластмасовото покривало от фейс с ринговете, защото не искам да купувам китайски рингове. Дали ще паснат щипките и ще се затвори успешно ?

Редактирано от James
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Можеш да пренесеш само ринговете, не знам на кое казваш покривало. Реално не знам някой дали ще ти продаде само рингове, винаги дават цялото табло.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 Покривало казвам на предната част на километража, на която е прозрачната пластмаса към шофьора и на която са закачени ринговете единствените ми надежди някой да си продаде тази част е ако някой има повредено табло за части или има 5-6 и може да разглоби някое. Краен вариант купувам си цяло табло за 60-90 лв с перфектен фис и продавам после на някого само фиса и така съм по-малко вътре. :)

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тези "покривала" тряба да са еднакви, стига да имат еднакъв брой уреди по таблото(температура на маслото, фис и волтметъра). Впрочем за 60-90лв преди време беше немислимо да си вземеш табло с работещ ФИС. Вървяха по 150лв, вече не знам. Тея рингове не се ли махат?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 8 часа, RTM написа:

А това?????? Рингове от китай

 В момента съм с такива китайци и бих си сложил оригинални, ако намеря, иначе са яки.

 

Преди 11 часа, ChillToucH написа:

 Впрочем за 60-90лв преди време беше немислимо да си вземеш табло с работещ ФИС. Вървяха по 150лв, вече не знам. Тея рингове не се ли махат?

Има ги и по 70-80 лв с пазарлъка, много паднаха цените вече на С5-ците на части, а пък на тези преди фейса пък съвсем

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Имаше един колега от форума който ги прави ринговете от алумин не са като китайците от пластмаса,много бяха доволни но не мога да издиря темата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...