Jump to content

Проблем с ръчна спирачка Audi A8 D3


Ivaylo1313

Recommended Posts

Трябва да ги вкараш точно, поне доколкото аз знам, но само ако си ги сменил ! Мойта няколко пъти я чувам да бучи и да си ги настройва , след като съм угасил и слизам. Може би бучи около 30 сек

Сега прочетох, че са ти ги сменяли. Въведени ли са данните за новите накладки, или не ? Ако не са, мисля че знаеш къде ти е проблемът. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След като няколко пъти минах през цялата процедура с адаптиране на дебелини, тестове и др. VCDS хватки, най-накрая грешката заедно с индикацията на таблото изчезнаха... Докато не разкачих зарядното от акумулатора. 

 

Ходих при едни професори да разпитвам за цени на AGM акумулатори (уж било задължително да се кара с такъв заради по-високия волтаж), те закачиха моя да го тестват и ме пратиха да си ходя щото си ми бил перфектен. И ся кво?

 

Не вярвам разлика от 1-2 мм при адаптацията да е причина за грешка свързана с тоците... Освен това я обучавах с различни стойности докато се мъчих...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

С две думи на въпроса ми по нагоре в темата, не знаете как се спира този зуумер да не пищи.

Бях чел в един американски ауди форум за едно бушонче в багажника, гледах и аз, ръчках, вадих, слагах, но явно не уцелих, или просто няма такава опция за спиране на пищенето......

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...

Здравей колега. Проблема с пищенето се премахва по следния начин... От пасажерската врата отпред при бушоните махаш двата бушона за ръчната мисля че бяха 1 и 23 (5А) и в багажника от дясно махаш двата по 30А. По този начин решаваш проблема с пищенето ?

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...