Jump to content

Едрогабаритни части, светлини, охлаждане, копчета, кори и подкалници за всички модели Ауди от avtosklad.bg


Recommended Posts

Здравейте колеги, казвам се Стефан Ташев и искам да представя на вниманието Ви асортимента на фирма Тарос Трейд БГ - www.avtosklad.bg

За всички регистрирани потребители на Ауди клуб България бихме искали да предложим 30% отстъпка.

За да се възползвате от отстъпката, моля да се регистрирате във avtosklad.bg и след името си да пишете "Ауди клуб". Отстъпката ще бъде добавена към акаунта Ви.

 

Ние сме една от водещите фирми в България за едрогабаритни авточасти.

Можем да Ви предложим голям асортимент, от фарове за Ауди, до части по охладителната система, стъкла, калници, капаци, брони, куки за теглене, крепежи, кори под двигателя, подкалници, резистори за парно и много други. Екипът ни от професионалисти е на Ваше разположение за консултации или въпроси.

По-голямата част от асортимента ни е с доставка 1 или 2 работни дни, като доставката над 50 лева е за наша сметка.

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Васко pinned this topic
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...

Здравей колега.Имам ауди а3 2000г. 1.8Т преди фейса. Искам да те питам понеже искам да си взема кори за под двигателя и гледам, че са три :
-лява 

-дясна

-централна(която не покрива изцяло)

Та въпроса ми е може ли да се направи комбинация м/у лява, дясна и цяла кора за отдолу или при цяла страничните отпадат ? 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Колега , за S8 D2 Facelift да ти се намира дясната решетка на халогена и централната между 2та халогена? 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 weeks later...

Колега търся пластмасата която контактува с плафоните отзад на багажника които осветяват номера че моите са нагорели.... Ауди а4 Б7 авант 2005г.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

На мен ми трябва врътката за фаровете, копчето за централното заключване на шофьорската врата, както и онази дребна част от задната чистачка/ от моторчето и, която насочва струята на течността за чистачки. Това е за Ауди А3 8Р 2004г 3 врати

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...