Jump to content

Смяна регулиращи щанги на задно окачване на quattro


martin_ganev

Recommended Posts

Здравейте, някой сменял ли е регулиращите щанги на задното окачване на А6 C5 quattro?При мен единият тампон на щангата е разбит а искам да и направя стенд на двата моста но намирам само цяла щанга а тампоните ги няма никъде, а щангатабе само оригинална от Ауди за 140лв.Някой сблъсквал ли се е с този казус и как го решихте?

4659086s-1920.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Единият тампон е яко нацепен по дължина.Не ми позволяв да кача снимка да се види.Нямам тропане тия дни ще я закача на стенд да видим как е но мисля че ще има нужда от реглаж.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами я купих с лоши гуми сега и преди месец и сложих хубави летни и старите бяха поизядени.С новите немога да разбера но.ми се иска преди да сложа нови зимни да и направя стенд на преден и заден мост да не ми изяде новите гуми

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

IMG_20171018_135420.jpgЕто какво е положението на двата моста преди да се реголират.

Някой вещ на стендовете да каже къде кво требе да се бутне?

Тия дни ще сменя задните щанги и ще я закача пак

Редактирано от martin_ganev
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи, аз мойте ги срязах, защото се бяха заварили болтовете във втулките- алуминиеви и няма развиване. Купих ги от една морга също алуминиеви и доста запазени, защото нови също алуминиеви оригинал струваха 280лв. парчето.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...