Jump to content

Проблем с поставянето на диодни лампички за вътрешно и габаритно осветление А3 Спортбак 2009г.


valkilmera

Recommended Posts

Здравейте нов съм във форума,също така и Горд собственик на горепосоченият автомобил!

Въпросът ми е следният:

-Какво трябва да се промени по Ел.системата за да поставя диодни лампички по осветлениети,без да ми изписва грешка на таблото,че е изгоряла лампа....и също така има ли такива лампички симулиращи товар от ватовете нужни за избягването на грешки?

Благодаря предварително!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

има такива диоди. преди няколко дена си поръчах от olx комплект за цялото вътрешно осветление. нямам никакъв проблем с грешки. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А3 8Р следи при интериорното осветление само лампата в багажника, и при пълен светлинен пакет :footweel light и и светлинките в корите на вратите.

 

P.S.

Темата ИЗОБЩО не е за този раздел и трябва да се хремести в 8Р подфорумът. Какво общо имат светлинките с CAR AUDIO.

Редактирано от bsdnikolov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
На 28.10.2017 г. at 9:43, DimitarBT написа:

има такива диоди. преди няколко дена си поръчах от olx комплект за цялото вътрешно осветление. нямам никакъв проблем с грешки. 

Малко инфо за тези диоди,гаранция....или направо адрес за връзка?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами аз ги поръчах от тук https://luxled.bg/

само уточни ако имаш амбиентно осветление, да ти добавят още 4 диода за осветлението в каката. 

ето и в olx...едни и същи са 

https://www.olx.bg/ad/audi-a4-b7-avant-led-interiorno-osvetlenie-canbus-xenon-garantsiya-ID6tEyY.html#6fa5129d13

Редактирано от DimitarBT
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 8 часа, DimitarBT написа:

 ако имаш амбиентно осветление, да ти добавят още 4 диода за осветлението в каката. 

още 2 диода

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...