Jump to content

A4 B7 тресе в ниските


Recommended Posts

2 hours ago, MAPTO7007 said:

1.8Т е доказал себе си мотор за всичките 13-14 години в които се произвежда.

И да по-добър мотор е от 2.0ТДИ в купето на (B7) колега.

Ами ако не искам газ (промерно на служебният ми паркинг е забранено за автомобили с газови уредби)?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 46 минути, Impress_me написа:

Ами ако не искам газ (про(и)мерно на служебният ми паркинг е забранено за автомобили с газови уредби)?

 

Пример 1 - Купуваш си 1.8Т и го караш на бензин.

Пример 2 - Опитваш се да обясниш на работодателя си,че газовата уредба е монтирана по всички съвременни изисквания и защити.

Пример 3 - Сменяш работата или паркинга на който оставяш колата си.

Пример 4 - Всеки сам носи глава на раменете си,чете,струва,преценява но накрая не реве по форумите Ауди на "реални 16-180000" дизел какъв боклук е и че от марката нищо не става.

Пример 5 - няма смисъл да спамиме в темата на колегата ... ако смяташ,че 12.000 лева си заслужава да дадеш за (B7) или си дал със този мотор,задвижване и кутия,проблема не е мой.

Моето мнение,че това са пари хвърлени на вятъра.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това,че ви се струва,че съм дал толкова за моето е ваш проблем.

И да не ми интерпретирате във всяка тема,ще напиша следното:

Закупуване,Регистрация,Обслужване,Гуми,Газов инжекцион и прочие са ми ... на цената на новия внос,който само са ви нужни да си закупят колегите от тука.

С малката разлика,че е на реалните си километри и най-важното е това което искам.

Редактирано от MAPTO7007
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не се опитвам никой да убеждавам.

Лично знам за какво отидох до Германия,какво и от къде гледах и купих и за колко.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да си сменя работата, щото не мога да спирам на паркинга с колата ?! ти полОдя ли ? Ако ти робуваш на колата си, аз определено не го правя :)

Извинявам се за офф-а

Към автора: нищо страшно няма в тази конфигурация на а4. Ако си пробвал такава кола и ти харесва, не виждам причина за отказ от покупка. Легендите за скапания двигател са ясни на всички. Ако действаш по формулата оглед-диагностика/майстор-покупка шансът за провал намалява.

Редактирано от goshevv
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Wizi changed the title to A4 B7 тресе в ниските
2 hours ago, MAPTO7007 said:

 

Пример 1 - Купуваш си 1.8Т и го караш на бензин.

Пример 2 - Опитваш се да обясниш на работодателя си,че газовата уредба е монтирана по всички съвременни изисквания и защити.

Пример 3 - Сменяш работата или паркинга на който оставяш колата си.

Пример 4 - Всеки сам носи глава на раменете си,чете,струва,преценява но накрая не реве по форумите Ауди на "реални 16-180000" дизел какъв боклук е и че от марката нищо не става.

Пример 5 - няма смисъл да спамиме в темата на колегата ... ако смяташ,че 12.000 лева си заслужава да дадеш за (B7) или си дал със този мотор,задвижване и кутия,проблема не е мой.

Моето мнение,че това са пари хвърлени на вятъра.

 

За някакъв рядък ретро автомобил с колекционерска стойност ли говорим или Б6/7 1.8Т? Предполагам има ирония в коментара :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Здр колеги миналия ден бяхме да гледаме една б7 много ни хареса .... Но една лампа и светите ... Ако може си кажете мнението

4-768x512.jpg

???

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...