Jump to content

Ауди Б7 3.0 ТДИ притеснения


Misscherie

Recommended Posts

Здравейте от 11 год. карам бензинови аудита А3. Едната 8Л 1.6 8 години и една 8П 2 години 2.0 фси. Мотора и гръмна пълен боклук се оказа та. Сега съм горда собственичка на Б7 дизел комби куатро невероятна кола. На 236000 км я взех от Германия. Смених ремък ангренажен ролки масло филтри пистов ремък водна помпа и термостат. Колатя няма нагар по ауспусите работи супер тихо но вчера на диагностиката ми казаха че 5 дюзи не са в норма но работят а на 4 цилиндър дюзата е перфектна. Този пич диагностика каза да купя добавка и днес я сложих на 30 литра дизел. Дали ще задържа малко положението? Веригите не щракат още но не съм на ясно горе долу при какви километри се сменяват ? 236 000 км не са и много работи тихо не гасне . Супер върви но не знам какви изненади да очаквам а си паснахме чудесно и не ми се маха :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Глей саа, човека пише тука, доста хора от форума рециклират дюзи при него, не съм му адвокат, но не съм чул за рекламации и негативни отзиви. Решението си е твое, Но да знаеш, ако пропикае някоя повече има доста голяма вероятност да хвърлиш моторетката.

Понеже си жена, и се страхуваш от измама, отиди в D-Bros  да погледнат, също пишат тук и няма негативни отзиви. Така да се каже са форумните майстори.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-вече да види още някой показанията. Ако са зле на компютъра, значи са гаранция  поне за проверка и 95% за ремонт.

Ако са оригиналните на колата им е време. Аз моите ги правих.

 

Не знам колко разбира този, който ти е казал за добавката - ако пикаят с добавката ще запикаят още повече. Да са запушени не ми се вярва, но само тогава би имало някакъв смисъл от добавка. 

Не ти ли каза поне дали са в + или в -. Обади му се го питай. Ако са на (-) не слагай добавки.

 

След 200к тъкмо започва веселбата.

 

 

И най-важното - честито за придобивката,, щях да забравя!

Редактирано от mshbul
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...