Jump to content

Добро масло за Б4


Sako

Recommended Posts

Здравейте, миналия ден (15.02.2007) си купих AUDI B4 2.0E 115hp. Кажете ми какво масло и наклатки (от сервиза ми казаха, че е добре да ги сменя) да сложа, защото изобщо несъм наясно с тези неща. Един приятел има същата кола и ми каза маслото Castrol S40 вие как мислите? Благодаря за съвета предварително :-).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами за маслата тук се е изписало много ,така че просто ще трябва да си харесаш някое.За накладки,аз лично карам с Лукас,АТЕ също са супер но да са истински.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако си чувал за маслото Кофран аз съм с такова и съм много доволен вече почти 10 000 километра съм минал смених го лятото на 2006 колата работи перфектно

УСПЕХ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега маслото си е масло, но според мен от първостепенно значение е състоянието на мотора, аз лично съм минал с моята 90х.км,карал съм с какви ли не масла и все полусинтетика, даже и в момента, аз лично ти предлагам лики и моли - доста е добро немско, не заради друго а единствено поради причината, че все още не е менте, иначе тубата е 5л и е около 55лв.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Колега маслото си е масло, но според мен от първостепенно значение е състоянието на мотора, аз лично съм минал с моята 90х.км,карал съм с какви ли не масла и все полусинтетика, даже и в момента, аз лично ти предлагам лики и моли - доста е добро немско, не заради друго а единствено поради причината, че все още не е менте, иначе тубата е 5л и е около 55лв.

Аз вече съм с Castrol GTX Magnetic 10w 40

Редактирано от Zhivko
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...