Jump to content

AUDI A6 C5 строшени скорост


nikolai1

Recommended Posts

Читав душегуб се продаде за 8.500лв с S-line и BAU мотор. Според менн това е мах.

Редактирано от loshdancho
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Данчо аз нищо не разбирам от коли видя моето ауди според теб колко,вътре е с навигацията и с онези седалки вдлъбнатите а окачването е s-line

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колкото му искаш, стига някой да ти ги даде, тоя мотор е с лоша слава, и доста  трудно се продава.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И това ми е ясно, но пак е перфектен обслужен и ремонтиран и колата е изпъната,но се опитвам да взема правилното решение.Просто не знам кое е правилно да я права или не,да я хвърля или не,ама каква да взема като всичко което аз харесвам са боклуци,да взема нещо и него да правя.Може би ако си купя форд 2010,но не ми се кара форд искам ауди или мерцедес,но нямам пари за нови от магазина.Пак и ни трябва комби за да може да возим на детето количката и куб други неща,а в а8-цата не се сбира  количката.Баси дилемата,ако я продам какво да купя

между другото продавам и а8-цата отказвам се от тази марка тотално

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти си се набълбукал с 200 кочини и нямаш една номална кола да ти свърши работа. Оправяй си качествено твойта кутия и карай, какво толкова го мислиш. После помпата и след това си карай спокойно.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако си ти харесва колата и както си е "изпъната" щом ти върши и работа ремонт и газ.. поне ти ще си я препипал, че не се знае какво ще ти дойде до главата особенно ако е от същия калибър.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги,на колата още не са отворили скоростите но аз реших да си купя друга кола.Искам да ви питам мога ли да продам колата в това състояние цяла и какви пари да и искам според вас.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зависи коя година, какво оборудване и какво състояние. Разликата в цената може да е над 5 пъти...

На ‎3‎.‎3‎.‎2018‎ г. at 17:21, loshdancho написа:

Оригинално изкарват над 250-300х. км без обслужване и смяна на масло

 

На един колега му избирах душегуб преди 2 години (след като го предупредих за всичко евентуално :hilezh:) Колата е слънчевка, 1:1 с моята, без никакви забележки и износване отвън и вътре, 2004, БАУ, куатро, автомат, само без спортния салон и хром лайстните, беше на 180к по километраж, оказала се на 400к. По горублянски мерник, колата би трябвало да е на 80к по състоянието. Няма гънки по кожата, изтрито по копчета и т.н., двигател и скорости не са пипани.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

лятото на 2013 обиколих всички автокъщи в плевен и още тогава видях А6 Ц5 2.5тди куатро автомат за 2600лв :hilezh:

Беше базов седан с платнен салон, но нямаше скъсано или протрито. Джамбаза се кълнеше че колата се движи "нормално" . :lol:

Смятай, 5 години са минали от тогава, колко трябва да струва твоя недвижим хамбар :nixweiss:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колегата плати 8к преди 2 години. На пазара имаше и по 1600. Има доста разлика от `97 до `05, както и от продран тръц с платнени седалки, гумен чекрък и концерт-1, до фейс с всички екстри, спорт, кожи, подгреви отпред-отзад, есп, рнс-е и кво ли не още...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На тази кола най-големия проблем е, че е от Италия. Колкото е по-нова ,толкова е по-капризна на масла и обслужване. Кола внос от Италия с добра сервизна история няма. 

Масло за тези автомати само ZF никакви компромиси. 

Масло, филтър и гарнитура.

сваляне на картера измиване, и няма ядове с тея кутии. Те си страдат само от немърливост, малко по-евтино масло, ще ми го сменят с машина(да бе а отайките в картера и филтъра) 

5hp за мен е добра кутия, която иска своето обслужване за да работи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...