Jump to content

ШКОДА ОКТАВИЯ, 1.8Т


Recommended Posts

Колеги,

Харесал съм една Октавия, 2001 г., всички екстри за модела, на добра цена и се чудя дали да я купя. Някой има ли впечатления от този модел и двигател (същият ли е като на А4?) - колата е на 140000 хиляди? Въобще всякаква инфо ще ми е полза. Благодаря!

Редактирано от tenev
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колко е добрата цена?!

инак моя приятел имаше такава вървеше си супер , бодваш и един газов инжекцион за 1800пари и си караш и си пееш

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зависи за каква Шкода говорим. Ако е Lauren & Klement, според мен цената е оправдана. Иначе наистина е височка :respekt:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Скъпа е, все пак е Шкода, не Ауди. Иначе си е читава колица. На мен малко дървени ми седят вътре, иначе за друг кусур не мога да се сетя. :respekt:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нема засега....Сега като се замисля верно беше голям цирк тука на паркигнга,даже до бой се стигна :respekt:

Хайде няма да ти казвам за колко я купих да не се дразниш допълнително.

Редактирано от deliveryman
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата е точно Lauren & Klement.

Ако е тази от mobile.bg за 13 999 лв., аз не бих й устоял. Много добро изпълнение е. Но наистина годината си е стара за тази цена :respekt: От друг астрана, ако колата е в добро състояние и е поддържана истински, продължавам да си мисля, че си струва. :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е тази за 13999, а ЕТО ТАЗИ - не е комби, тъмно зелена със светъл кожен салон и ксенон. Мой приятел я гледа днес и каза, че екстериор и интериор са отлични. Остава моторът и ходовата да са отлични, но това ще стане ясно на прегледа :respekt: Утре май ще се ходи до Стара Загора...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чудесно е, че не е с неясан произход:

Допълнителна информация:

Колата е LK, закупена от България, обслужвана в Шкода в отлично техническо състояние и сменени консумативи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всичко и харесвам обаче:

1. не вярвам, че е на тия километри,

2. почти 2 год по-стара е, не че има значение за Ауди,

3. нов внос (май точно тази заглеждах на Горубляне);

4. Шкодата е Lauren & Klement и е по-просторна вътре.

Между другото много се изкушавам :respekt:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега нямам предвид точно тая кола. Искам да ти кажа че за тая цифра с малко повече късмет може и А4 от тия години със същата матаретка да намериш, а ако си голям късметлия и quattro ще е. Шкода си е шкода, кола за икономии заради това и повечето са дизели. След време остатъчната стойност на тая шкода ще е много по малка от на ауди от тези години.

Редактирано от martinich
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...