Jump to content

Заключени задни врати


StanTanev

Recommended Posts

Здравейте , имам един странен проблем с задните врати... От вън не искат да се отварят, когато ги отворя един път от вътре, след това се отварят без проблем до като не я заключа/отключа и след това същият филм .От какво може да е ?

Редактирано от StanTanev
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е не, 4F-ката ми се разболя миналата година от същата болест. Не мога да повярвам, че и 4G има същите болежки. Страшна тъпотия!

Райно ми беше споменавал, че нещо драмата е с машинките вътре. Нека той да каже.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

И как е оправи в крайна сметка? Тъпото е че един път щом е отворя от вътре , няма проблем после се отваря , до момента в който заключа и пак отключа и пак не иска.

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Да но не виждам логика ако е в ключалката проблема , би трябвало да не се отваря грам вратата... а след като един път е отворя от вътре после без проблем се отваря и от вън до момента в който не я заключа . Има ли вероятност от компа да са заключени ? 

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това звучи като някакъв тъп комфортен кодинг тип сетнато да се заключва на 0 км или нещо такова, защо не ги прегледаш модулите с VCDS сетинг по сетинг, те нямат чак толкова много, нещо може да ти подскаже.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

И според мен е нещо правено, колата е карана от жена в голям град, нищо чудно да са ги направиши умишлено да не се отварят от вън.. Ще отида до Ауди да ги погледнат.

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На тия коли им заминават ключалките също, но се ремонтират, почистване на моторчета или смяна на микроключе или и двете, колегата два месеца след като му изтече гаранцията прави и 4те... като на 4ф лайната с централната конзола от едно моторче за 50ст...

 

Та ако ти кажат нова не бързай да вадиш пари.

Редактирано от N1995
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм наясно с проблема.

Но няма логика да има такава настройка - да не се отваря отвън при отключена кола.

 

Освен има 1 вариант - отключване с дистанционното може да е само за леви, десни, предна лява само. Може да има и за 2-те предни. На някои това може да се настрои от менюто на дисплея.

 

Пробвай с второ натискане на бутона за отключване.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

 

Пробвах и този вариант , не мога да разбера от какво е... мн странна работа, и аз мисля че е само отваря предните врати.

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Влез в комфорт 46 и пусни адаптация, изреждай каналите последователно и чети какво пише.

При мен поне е така. На А6 може и да е с кодинг.

 

Виж и в менюто на дисплея. Мисля, че и там можеше да се настрои.

Редактирано от mshbul
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

https://ibb.co/hxdVjS   Мисля че е втората настройка, махнах двойката накрая и сложих 1 но не стана нищо.

 

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

второто е за багажника, да се заключва.

първата е за това, но само указва дали да има селектив за този ключ. Някъде другаде е какво да е точно селективното.

 

Според мен са активни само последните 2 неща, за да е тази сумата. Ако добавиш 1 към 49152 ще избереш селектив локинг за този ключ.

 

Ти сигурен ли си, че пробваш с ключ 1.

Обаче, ако селектив не е зададено, както е в момента за ключ 1, причината да не се отключват е друга, може и повреда, ама пък 2-те?

Редактирано от mshbul
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...