Jump to content

Подкалник


Nooky

Recommended Posts

Здравейте, приятели,

От доста време обмислям какво да направя с предните подкалници, тъй като след зимата са изпаднали щипките и стои

Много грозно.

Вижте на снимките по-долу и моля да ме насочите към правилните щипки, които ще са ми необходими.

Благодаря предварително. 65321dc5c42a3fa65febb376daf9f428.jpg

04582fea6ffa4d21b723b2913f448b53.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Смени ги всичките, иди и на автомивка и измиите отдолу всичката гняс, която се е насъбрала заради отпрания подкалник...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дa aмa тези болтове не влизaт ей тaкa в нищото. Те си имaт нaсрещник в корaтa, в който се зaключвaт. Нaсрещникът е плaстмaсов и се чупи от стaрост и изпaдa или остaвa чaст от него. Тaкa че, aко имa някой колегa инфо дa пише откъде може дa се купи и нaсрещникa в корaтa, инaче след някой друг мсец пaк ще изпaднaт.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1082367.jpg

в това влизат тия фасонните болтове, номера му е 4A0 805 163 , скоро взех четири двойки (болт/държач) от Автотрейд (Варна), мисля че са не повече от два-три лева комплекта.

Редактирано от NIKO
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да и аз разпитах, то насрещникът е по-евтин от болта даже. И аз си поръчах по шест бройки и от болта и от гайката, че имам останали само две гайки цели и другите са изпочупени.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тия като гайките се слагат в едни специални правоъгълни отвори в кората (или по-точно нейния спойлер), трябва да свалиш най-добре гумата, открехваш подкалника и ще ги видиш. В самия подкалник има само дупки, през които минава това, което е като болт.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 years later...
На 2.08.2018 г. at 14:07, Nooky написа:

 

 

 

А за задните подкалници какви са щипките имате ли представа ?

Редактирано от VBI
Не цитирай предходно мнение, ползвай бутона "@"
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...