Jump to content

Избор: SDHC Memory Card ( Class 10 )


Recommended Posts

11 hours ago, mitsubishi galant said:

 

SONY имам две и са ОК, едната е от интернет купувана и се ползва от няколко години.

 

Кингстън имам няколко и са ОК, никакви проблеми, дори едната беше изпрана в пералня, както и една тяхна флашка междувпрочем, която също си оцеля,..

 

С А-дата съм имал проблеми.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 39 минути, MAPTO7007 написа:

Нещо като това ама няма 16-ка,не че е проблем да е 32ГБ

ДА РАЗБИРАМ,че се гледа крайната цена сметната с 20% ДДС?

 

http://www.mostbg.com/most/Item.aspx?itemid=49600

Да. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 7 часа, SpeedyMan написа:

SONY имам две и са ОК, едната е от интернет купувана и се ползва от няколко години.

Купувам и ползвам всякакви карти, най-вече евтини, защото често се чупят, губят или отказват да работят. Като имам предвид евтини, не говоря за карти от алиекспрес и подобните продавани там незнайни марки. Употребата им се състои в записване на информация и форматиране по десетки пъти на ден. Най-смотани са Sony, в сравнение с Кингстън и СанДиск, просто първи сдават багажа. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вероятно си ги купуваш от едно и също място, а някой ги е вкарал в страната за да прави пари от брака на Сони

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тука наблизо ми е магазина,май ще ги пробвам понеже са евтини спрямо другите,пък и на сегашната медия съм с А-ДАТА и нямат отказ за 2 години неспирна експлоатация.

Като гледам 60 месеца гаранция: https://www.jarcomputers.com/32GB-SDHC-Adata-Premier-UHS-I_prod_MFL32GADATASDHCUHSI.html?ref=prod

Редактирано от MAPTO7007
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Купи си XC карта, HC са в пъти по-бавни, но не са по-евтини. Само като видя: "скорост на запис 10 мб/с" и почва да ми се драйфа ..... Такава си търси:

 

https://www.aliexpress.com/item/SAMSUNG-100Mb-s-Micro-SD-Card-64GB-256GB-128GB-32GB-Memory-Card-Class10-U3-Flash-TF/32839706602.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.27424c4d2R7ii0

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Проблема е че не искам да са МикроСД ХЦ + адаптер ами искам да са си стандартните СДХЦ карти ...

Ся чакам медията да пристигне да я монтирам и тогава ще реша на място ... ще е от магазин с гаранция разбира се ...

Редактирано от MAPTO7007
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 25/08/2018 at 19:30, SpeedyMan написа:

Вероятно си ги купуваш от едно и също място, а някой ги е вкарал в страната за да прави пари от брака на Сони

Изобщо не са от едно място, но изглежда не разбираш, че  наблюденията ми са, че при активна употреба сдават багажа...

Преди 3 часа, MAPTO7007 написа:

Проблема е че не искам да са МикроСД ХЦ + адаптер ами искам да са си стандартните СДХЦ карти ...

 

От Амазон съм купувал SanDisk и засега съм най-доволен като цена/качество. 

Редактирано от mitsubishi galant
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Това ще се ползва за сега. SanDisk Ultra SDHC 16GB UHS-I Class 10

Времето ще покаже.

 

HTB1XS6DkwvD8KJjSsplq6yIEFXau.jpg

Редактирано от MAPTO7007
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...