Jump to content

Опушен ауспух


allex

Recommended Posts

Здравейте, имам питане относно А3 8р 2004

Купих колата февруари месец и около ауспуха беше чисто дори двете изходни тръби бяха в оригиналния си цвят, след около месец интензивна употреба (6000км/месец) около ауспуха в диаметър 20-25см е опушена бронята в черно. Измих опушеното и след месец и половина-два резултата е отново същия, искам да попитам капацитетите в областа има ли място за притеснение?

Колата е в перфектно здраве,не губи мощност,харчи малко ( С един резервоар 55л = 1180км смесен разход) Благодаря предварително на отзовалите се.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предполага се , че колата е с 2.0 ТDI мотор???? Предполага се , че имаш проблем с дросела , изпускателната система , дюзите. Ако е FSI , честито - богата смес или гори масло.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата е 1.9tdi 105 коня, маслото не го пипа-на 10000км около 150гр

Дюзите са в показателите си, но въпреки това съм взел ремонтен комлект и следващата седмиця мисля да бъдат на ниво

Редактирано от allex
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защото ми казаха че този ремонтен комлект се сменя на 50000км , при мен вече е на 21000км и не знам преди мен кога са сменяни та реших че със тези сажди може би им е дошло времето, търся разковничето затова пиша и питам във форума, живея в Австрия и тук нещата седят малко по особено по отношение на ремонти,диагностика и т.н. Всеки един от местните жители вместо да си посипва главата с пепел като мен би предпочел да си вземе следващата.

Редактирано от allex
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Измих опушеното и след месец и половина-два резултата е отново същия

Мий я веднъж седмично и няма да имаш проблеми...

Изпратено от моят мобифон помощта на Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...