Jump to content

Моят магически проблем


u3pA7kAl

Recommended Posts

Колата е Ауди А3 8Л 1999 125 к.с. Пали  - но когато реши 5 - 6 -10 - 20 минути  реле 409 или това с което го смених 167 за горивната помпа ( и двете стават ) почва да цъка непрекъснато и колата изгасва.Миналата година имах този проблем но се оправи (незнайно как) .Святка ми постоянно лампата за ABS когато тя изгасне (когато релелето реши да направи контакт) изгасва и колата пали но след време пак гасне.Смених вече 3 4 релета заедно с пластмасата на която се слагат релетата пак не се оправя (вече релетата ги изключвам от уравнението).Четох из форума за студена спойка  в имобилайзера и той съответно казва на колата да загасне ,после други колеги казват за датчици на хол  един на двигателя и един на коляновия вал и 3-те неща незнам къде се намират за да ги проверя.Други казват някъде хлабава връзка (ма къде бе дявола му с дявол).Пълна мъгла сам по тези неща (ако е музиката в колата магии прая ) ама тва ми е тъмна индия.Помпата работи преди някой да е попитал и на газ и на бензин работи когато е запалена но и на газ и на бензин гасне сама (релето се изключва незнайно защо).Ако някой е имал подобен проблем или знае решението му кажете.

Редактирано от u3pA7kAl
Не съм пълен идиот някои компоненти ми липсват :)
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

+1 за клемореда. И при мен трудно палеше с много въртене и мигаше abs пък когато си искаше палеше от раз и след смяна на клеморед, акумолатор, бендикс и четки на стартера сега е часовник

Sent from my iPhone using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Смених го с друг в неделя и пак същия проблем.Акумолатора е на 4месеца бендикса и стартера са 6+.Съмнява ме компа да не прай мизерии но  някойпо опитен да каже.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Намира се зад секрета,там където вкрваш ключа да стартира мотора.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...