Jump to content

Ауди а3 2.0 TDI (БКД) няколко въпроса..


kivv

Recommended Posts

Здравейте нов съм в раздела но не и за форума ,карам аудито от 2-3мес. минах му вече 10000 км.супер обслужих си го и само настъпване много бяга.Та няколко въпросчета:

1)Ключа за фаровете (захабен е )най-простия с 3 положения няма позиции за халогени (колата е 2004г)ако намеря такъв с халогени ще стане ли или буксите са различни?

2)Скоро ще сменям акумулатор CD concert ще ми иска ли код след смяната (къде да го търся има книжки колата но четох за някаква карта с кода но не я откривам?

3)Вече две три сутрини часовника се разстроива карам го на 24h и сутрин в 8 примерно го видя след запалване на 19-20 каквот му трекне (мисля си за слаб акумулатор  да черпи целия ток при запалване и часовника да си забрави числата) ?

Знам че въпросите са ми маловажни но просто други грижи не ми създава колата

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щом ти е спешен.

Не, не иска кодиране при 8P, лепенката с кода е залепена някъде около резервната гума, вдигни пода на багажника и ще я видиш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От бързане съм написал глупост аз, мислех, че пита за кода на акумулатора и дали той трябва да се кодира след смяна ;).

Както и да е, и за плейъра не би трябвало да ти иска код, ако е бил фабрично от тази кола, но иначе трябва да е в книжката, където е казал @TeRRaNoiD.

Ако го няма там и все пак ти поиска има хора, които ще ти пратят кода срещу определена сума, не е фатално.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 3 часа, TeRRaNoiD написа:

И в джоба с документите от Ауди трябва да я има на визитката за плеъра, моя код е на визитката.

Имам две визитки в документите едната полиция,пожарна помощ, другата сервизи .А от книжката на си-дито е отрязано с размер на визитка едно парче от първата страница мисля че там е бил кода но го нямам.Свалям го пък то ще си покаже

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За заинтересованите акумулатора се сменя код неще сд-то

Между другото първи сняг при нас с нови зимни гуми съм белискър боровец еее няма такъв кеф сигурно 6-7 пъти се качих махнах есп-то 100% продухване доиде трактора да рине и си заминахме .Та честит първи сняг

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Ключа за фаровете (захабен е )най-простия с 3 положения няма позиции за халогени (колата е 2004г)ако намеря такъв с халогени ще стане ли или буксите са различни? И случайно  на някой да му се намира такъв ключ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...