Jump to content

Фъруеър 150 за RNS-E PU или диск за 2010-та


Recommended Posts

Колеги, трябва ми или фърмуеъра 150, или ДВД за 2010-та година с цел даунгрейд и прекодиране на едно РНС-Е втора генерация. В момента е с 220 и не приема кодировка за А6 Ц5.

 

На етикета пиновете за V-signal и reverse са описани. Американците успяват да ги кодират за А6 с версия 150 и след това ъпдейтнат, а кодировката се запазва

 

Благодаря

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет Стефане ... имам за Европа (ОЕМ)  ДВД1 и ДВД2 от 2010 година с карти,ама как да стане - незнам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 months later...

Имам стари дискове за навигация неоригинални , но работещи гледам че си от София даи ГСМ на лично да се разберем да ти ги дам да си свършиш работа , навигацията и тя не е ъпдеитвана , ако можеш и от там да си го свалиш няма проблеми :)

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Благодаря, колега, но се оказа, че 150 е бил само за щатите. На никой европейски диск го няма

 

Намерих една много изчерпателна тема при братушките. В началото е "закачено" всичко с линкове. За съжаление и те не са дали 150-тката. Ще пиша в презокеанските форуми: барем някой даде файловете

 

Ето линк:

https://www.audi-club.ru/threads/podkljuchenie-i-ehkspluatacija-rns-e-chast-ii.419359/

Редактирано от HellFire
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Да ъпна малко темата на Стефан.

Има ли настоящ ъпдейт за RNS-E PU (193) дето да кирилизира имена на файловете и прочие?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Малко ъпдейт: в диска за 2010-та си го има фърмуеър 150. 97-ми канал се запазва със стойност 1 и за около 5 минути си сваля и инсталира от диска. Така може да се кодира за А6, но трябва да се рестартира с RADIO + SETUP преди това:

 

852606985_192Akodirano.png.8ada7e1233b193779eefa2c2aa20e865.png

 

Аз съм чел грешния файл за версията на диска...

Опитите за пълноценно насаждане в А4 Б5 продължават

Редактирано от HellFire
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...