Jump to content

Предни въздушни възглавници


I.Chimev

Recommended Posts

Здравейте колеги, 

почна да пада предницата и ще се сменят предните въздушни възглавници. 

До колкото намирам информация, няма разновидности, само един модел са, нали така? Два номера са за лява и дясна ( 4F0 616 039  и 4F0 616 040 ). Ако някой знае със сигурност, ако може да потвърди, че почвам да търся.

 

:bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, препоръчвам ти рециклиране. Аз мойте ги правих преди два месеца. Фирма Вабонти има добра репутация.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам лош опит с рециклиране на задна възглавница в реномиран сервиз. Изкара един месец. Затова мисля да си сложа нови афтърмаркет. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

4 hours ago, I.Chimev said:

Аз имам лош опит с рециклиране на задна възглавница в реномиран сервиз. Изкара един месец. Затова мисля да си сложа нови афтърмаркет. 

 

Дай на лично фирмата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аrnott преди рециклираха стари амортисьори с възглавница континентал. От около година имат изцяло нов, тяхно производство предни амортисьори. Няма други качествени афтермаркет нови.

https://www.arnotteurope.com/as-2816-arnott-new-front-right-air-strut-03-11-audi-a6-c6-chassis.html

 

Иначе имам комплект два рециклирани Arnott, които трябва да са в БГ след около 30-40 дена.

Около 1200лв двата.

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък изключително неприятен опит с Вабонти. Малък сериал. Само със задните и с компресор. Както с качеството на работата, така с демонтаж/монтаж от тяхна страна. Има доста китайски варианти, но....китайска му работа. От друга страна съм една задна китайска от над година и няма грижи. Всъщност е купувана от https://www.maxpeedingrods.com/air-suspension.html

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм със същите отзад (и двете) от 2 години и нямам ядове. Като ги сменях, без да казвам от къде са, помолих майстора (сериозен, проверен човек) да си даде мнението, каза, че според него са много добри. И мисля да пробвам и предни, просто се чудех дали са само един вариант.

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...