Jump to content

проблемите с дюза


mdimow

Recommended Posts

колеги помагаите, една от дюзите не работи от 60 до 70 градуса, после влиза в норма. Каква може да е причината

Редактирано от mdimow
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

с ваг ком, коледа. след 60 градуса  отива до +2,99,колата почва да тресе и пропушва и след 70 градуса се оправя. С добавки не се оправя

Редактирано от mdimow
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

нали се гледат на загрял мотор

Преди 3 часа, @nTon написа:

Сменяй я тази дюза, няма и да се оправи. 

 

преди 22 минути, @nTon написа:

По принцип да, но кое се оправя след 70 градуса - тресенето и/или пушенето или стойностите на дюзата, че не стана съвсем ясно? 

всичко влиза в норми,колега. на 13 канал проблемната дюза става 0,10 . може ли да е от захранването на самата дюза. оборотите ми са 840, милиграмите са 7,2 , може ли от тях да е проблема

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колко са ти оборотите, кажи ми нещо повече за твоето ауди

нямам много тяга според мен, какво да променя с ваг кома

егр затапен, сменен разпределителен вал, турбо е чистено, само тия дюзи остават 

незнам какво да я правя тая кочина вече

Редактирано от mdimow
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не съм отварял двигателя, щот ме е страх колко много неща ще има за смяна. Само егр е изолиран. Разбрах, че IQ милиграмите на празен ход зависят от реглажа на дюзите и по точно на кобилиците?, които ги натискат, и от състоянието на разпределителния вал. Оборотите са 860—872.

Пак ти казвам, не може тая дюза механично да е повредена при тези симптоми. По-скоро е нещо по управлението.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам защо се самонавиваш. Съвсем резонно колегите те насочиха към напълно възможен проблем с ел. част на дюзите. Отиди в добър сервиз и поискай да проверят. Кал опакваш да сложиш чип и всичко като на филм да се оправи?

Редактирано от Fireblood
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

благодаря за отзивчивостта на колегите, ще отворя капака да погледна буксата, щом е ел проблема

а с водородно почистване може ли да се махне нагар по разпрасквачите, ако има?

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...