Jump to content

Audi A4 B6


Recommended Posts

Здравейте какво трябва да сложа на колата ми че да изкарва по як звук мисля за генерация но искам да попитам вас тъй като съм шофьор от скоро Благодаря предварително! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 на тоя модел се маха, не се слага. Реже се катализатора през половината (естествено напречно, не надлъжно), съответно се маха питата(пази я, ще ти дадат добри пари за нея), а назад всичко останало се премахва. Освен хубав и ЯК звук, се постигат едни 2-3 секунди по-малко на 0-100 км.ч., това само от премахнатото тегло на генерацията и по-доброто "дишане" на мотора.

Добра идея е, да се пусне една поддържаща планка от катализатора към захвата на меката връзка надолу, като се ползват амортисьорните тампони на същата(режат се и се заваряват на планката).

Успех!:zustimm:

Редактирано от NIKO
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най - добър звук ще изкара ако се налее спортна racing захар в резервоара, евтино и ефикасно решение за карамелизиран звук, дори ще останат пари за спортни състезателни лаистни и стикери на КГА.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Захар в резервоара се слагаше в годините на Соца, когато нямаше по-модерни рейсинг добавки, като например полиуретанова пяна. :)

 

Редактирано от CVT
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 22.03.2019 г. at 20:23, NIKO написа:

 на тоя модел се маха, не се слага. Реже се катализатора през половината (естествено напречно, не надлъжно), съответно се маха питата(пази я, ще ти дадат добри пари за нея), а назад всичко останало се премахва. Освен хубав и ЯК звук, се постигат едни 2-3 секунди по-малко на 0-100 км.ч., това само от премахнатото тегло на генерацията и по-доброто "дишане" на мотора.

Добра идея е, да се пусне една поддържаща планка от катализатора към захвата на меката връзка надолу, като се ползват амортисьорните тампони на същата(режат се и се заваряват на планката).

Успех!:zustimm:

Благодаря

На 21.03.2019 г. at 0:23, A.C.A.B. написа:

Здравейте какво трябва да сложа на колата ми че да изкарва по як звук мисля за генерация но искам да попитам вас тъй като съм шофьор от скоро Благодаря предварително! 

 

На 21.03.2019 г. at 0:23, A.C.A.B. написа:

Здравейте какво трябва да сложа на колата ми че да изкарва по як звук мисля за генерация но искам да попитам вас тъй като съм шофьор от скоро Благодаря предварително! 

 

Благодаря 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...