Jump to content

Audi A6 bluetooth не чете phonebook на Samsung S8


Svetla Toneva

Recommended Posts

Здравейте! Колата ми е А6 от 2008г., bluetooth се свързва успешно с телефона Galaxy S8 и работи, но не чете имената. Дала съм всички възможни разрешения...и никакъв резултат. Някой имал ли е подобен проблем? Благодаря предварително!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами за съжаление аз работя доста по телефона и би било чудесно, ако мога  да избирам на кого звъня от волана. Това в момента е неосъществимо и на практика за мен е голям проблем, тъй като отново оперирам блеейки в телефона, вместо в пътя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На латиница. Не чете нито от телефона, нито от картата. По чужди форуми четох, че има проблем след последното обновяване на софтуера на Самсунг, но никой не пише за някакво решение и там за жалост.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е от последното  обновяване на софтуера на Samsung, а от факта, че Galaxy S8 оперира с Bluetooth 5, а колата - с по-стара версия.

Решението на "проблема" е в обновяване софтуера на колата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

17 hours ago, nickgaidarov said:

Не е от последното  обновяване на софтуера на Samsung, а от факта, че Galaxy S8 оперира с Bluetooth 5, а колата - с по-стара версия.

Решението на "проблема" е в обновяване софтуера на колата.

Глупости!

 

В настройките на bluetooth устройството в телефона, трябва да отбележиш, че позволяваш на колата да ти чете контактите (съответно да ги синхронизира). Най-добре ги свържи отново (като преди това изчисти кеша на bluetooth приложението), то ще те попита след успешното pair-ване, дали искаш да ги синхронизира.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не става ли да прехвърлиш контактите си на друг телефон, който не е точно този модел и след това да синхронизираш него за да ги заредиш в колата?

 

Редактирано от CVT
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...