Aaccaa

MyAudi - някой успял ли е да я подкара

Recommended Posts

Какво правя - тегля приложението , правя си акаунт , в колата имам активирна сим карта (има достъп до интернет - чета новини, прогноза  за времето ...) След това излиза един номер който въвеждам в mmi на колата и всичко изглежда наред . Само че не се появява пълната функционалност на приложението - дава ми да отида в представителство за активация  . Днес сутринта ходих , уж всичко активираха , но пак съм на този екран ....някакви идеи ?

4C379877-5DE5-4AA8-B0BA-5BD86F267434.jpeg

Принципно има един като PIN код, който идва с колата и ти трябва за да активираш приложението. Ако в Порше го имат тоя PIN и са го вкарали, изчакай едни 24 часа и опитай пак - активацията не се случва в "реално време", има забавяне.

Иначе аз съм го активирал от ден първи приложението и работи, няма проблем.

Къде трябва да го вкарат този пин от порше ? Ако става дума за телефона ми , не са го пипали , на пс-то цъка нещо 

Edited by Aaccaa

На MMI-а някъде се вкарваше тоя PIN мисля, 8 цифри (ако си спомням правилно).

Ако влезеш в апликейшъна на акаунт сетингите имаш ли нещо, което се казва myAudi PIN ?

Нещо такова:

Edited by BECKO

Това го направих т.е. мми е свързан с приложението 

F4CFA6F6-3719-4564-8D1D-42EB4EB54D2F.jpeg

А когато създаваше акаунта в Ауди (на сайта им https://my.audi.com/), не ти ли поиска друг PIN код ?

Виж какъв ти е статуса на колата на самия сайт, не в мобилното приложение - за моята пише, че е свързана с моя акаунт и се виждат разни данни за нея.

там дава че е свързана колата , но  пък на overview дава че не е "define as owner"

ааа.jpg

ааа2.jpg

Edited by Aaccaa

Е като кликнеш дефайн ас оунър не ти ли иска PIN за колата?  Намери го и го вкарай там.

дава ми "Audi connect services set up successfully" но след това като вляза в overview пак ми дава това "define as owner" :)

Освен да им отвориш някакъв тикет на съпорта на сайта... може колата вече да е регистрирана на профила на предишния собственик и да трябва някак да я прехвърлиш в твоя акаунт.

Пак ходих - ако няма sos бутон си било така , приложението няма никаква функционалност ...що ли ми се струва че нещо нямат идея за какво  им говоря ;)

Аз подкарах тая простотия, тоя ап е пълна глупост. Ако го нямаш SOS бутона, единственото нещо което реално може да ти свърши някаква работа е да слушаш online радио, всичко друго е глупост.

Да , разбрах накрая каква е врътката -> трябва да имаш СИМ карта монтирана от Ауди (не тази която се слага в слота) и тогава всички команди за отключване , проверка на масло ,локация минават през сървърите  на Ауди . Иначе (без въпросния сим) си е шитня ;) приложението

Аз съм със сим карта на а1 и всичко си работи.

Какво значи още една, в колата има само една.

На 7.03.2020 г. at 0:06, gibonass написа:

Аз съм със сим карта на а1 и всичко си работи.

Може ли да извадиш сим картата и да пробваш дали ще работи

Въпроса ми е дали на колата и трябва само интернет или трябва да се плати и нещо на Audi, за ползването  на  услугите и Google

Да ама не :nixweiss: "your license has expired" . Иначе отключването , сервизните интервали , горивото и статуса на колата  работят

Или аз не правя нещо ?

Как ти го подновиха безплатно, Порше иска 140лв. на година за лиценза на трафик инфо. 

На 25.04.2020 г. at 18:39, Бако Мецан написа:

Поднови си лиценза, на мен ми го подновиха безплатно.

Дай малко повече инфо, за мен е абсурдно да е в гаранция колата и да им давам пари за подновяване.

@reborn Попитах дали може да ми подновят лиценза и го подновиха, при това безплатно. Не съм питал как и защо, явно може някакви години да се подновява.

@@Mu Звънни в Порше Запад и ги питай.