Jump to content

Миризма на изгорели газове в купето след отваряне на прозорец


qnikata

Recommended Posts

Здравейте колеги!

Имам странен проблем , след като отворя прозореца няма значение много или малко моментално почва да мирише в купето на изгорели газове все едно вкарва газовете които излизат от ауспуха в купето... супер дразнещо е и това нещо го дишам което не е много полезно предполагам. Ако някой има идея или решение за проблема ще съм благодарен... 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сваляна е задната броня,има отдушници с гумени клапи,които най- вероятно липсват или не затварят добре. Получава се при удар и ремонтните работи след това. Варианта е да се свали и изолира неработещата клапа ,ако разбира се не може да се доведе до състояние на правилна работа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз залагам на изгоряла мека връзка на генерацията :)

 

Много са коварни, гледаш слушаш, душиш -нищо, а като я свалиш и чак тогава виждаш от къде мирише.

преди 45 минути, buzzi написа:

Сваляна е задната броня,има отдушници с гумени клапи,които най- вероятно липсват или не затварят добре. Получава се при удар и ремонтните работи след това. Варианта е да се свали и изолира неработещата клапа ,ако разбира се не може да се доведе до състояние на правилна работа.

 

Тия А4 не са ли вече със изведени ауспуси зад бронята, а не скрити? Голяма тъпня са тия завити надолу тръби, уж за да задържа твърдите частици във асфалта, но и кй ще преположи че ще се карат до такава достолепна възраст когато са проектирани :) 

Редактирано от zoo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...