Jump to content

ремонт след ПТП


Recommended Posts

Здравейте,

За мое голямо неудоволствие претърпях ПТП. За щастие без жертви освен по прекрасната ми Б4-ка. Въпросът ми е дали да се доверя на сервизите на застрахователя ми (Армеец) или да поискам експертна оценка и да си търся сам майстори? И ако я оставя на грижите на Армеец, към кой от техните сервизи да се обърна?

Повредите са предимно козметични, но са много. Три ожулени калника, протекъл радиатор, изкривено окачване на предното ляво колело, счупени мигачи.

Предварително Ви благодаря за изказаните мнения. Дано по-рядко ни се налага да се занимаваме с подобни теми.

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако имаш излишно време и познати майстори при твоя случай е по-изгодно да поискаш експертна оценка. Ако обаче модела на колата е по-екзотичен и скъп отивай в техния сервиз!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да обаче проблема е че по експертна оценка ще ти дадат по малко пари от колкото очакваш, а по тия сервизи на застрахователите ..... не е истина кви скулптури правят :hilezh::dance:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес трябва да дойдат оценителите. Да видим какво ще признаят за щети.

Иначе колата до сега я е гледал Жоро от Суходол. Но не ми се вярва да му се занимава със застрахователи...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Ще трябва да се доверя на някой сервиз, защото Жоро няма да може да ми помегне с ламарините. Не че няма да му я заведа на технически преглед след това ;- )))

Имате ли представа на кой от сервизите, с които работи ЗПАД Армеец може да се има доверие?

Редактирано от s.d.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Миро, Коцето(lampard) ще ти оправи ламарините.

Ако държиш да е в Плевен, мога да ти дам координатите на майстора ми там- той ми прави Опела, виждал си го как изглеждаше :dance: Даже още тази Събота вечер ще съм в Плевен за няколко часа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като подавах уведомлението вчера, брокерката ми каза да пиша сервиз. Мен малко ме усъмни, но се бях пошашкал и я послушах. Пък снощи взе да ме гризе отвътре и затова пуснах темата.

Сега се чудя на акъла си :dance: , но малко след дъжд качулка...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

@littleredaudi - Като едното нищо си ме виждал, че и аз за всичко ходя при него. Б4, комби, 4х4, бордо с плевенска регистрация ;- ))) Иначе колата я карам в София.

Не знам Армеец какво ще кажат ако си сменя мнението и поискам екпертна оценка, след като вече съм подал веднъж молба за сервиз...

@ Иво - трябваше да си ходя към Плевен, но сега плановете се промениха... А Асконата я помня, като нова беше станала ;- )))

Редактирано от s.d.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...