Jump to content

Въпрос за кола автоматик


Recommended Posts

Здравейте,

 

Според вас изкарва ли се по лесно шоф.курс на кола автоматик. Преди време бях се пробвал на ръчна, но не извадих късмет и ме скъсаха няколко пъти.

Остана ми едно помогало за кандидат - шофьори от 2010. Въпроса ми е дали може все още да се използва или трябва да се снабдя с ново.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

би трябвало да ти е по-лесно, защото с малко опит ръчните скорости се превключват без замисляне, но в началото те занимават с излишно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Ако темата ми не е за този раздел я преместете

 

Иначе помагалата имат ли промяна. Дочух че има малки промени във въпросите на листовките.

Редактирано от wowoch
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мдааа,на младежта и е трудно с ръчка.

Младеж,не е проблема в ръчката или автомата,проблема е в зад кормилното устройство.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

от всяко "дърво" свирка не става . Да не се обижда авторът на темата , ама да те скъсат няколко пъти , значи не ти се отдава и си опасен за обществото . Тренирай още  ипробвай пак 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нали има категория - Б автоматик? Ако проблемът ти е в употребата на ръчни скорости, караш курсове на автоматик, вземаш такъв сумпс и след това си шофираш само автоматици. Но няма да имаш право да шофираш автомобили с ръчни.

 

Също така си мисля, че изпита не се 'изкарва' с късмет, а се взема с подготовка. 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...