Jump to content

Проблем с отваряне на А6/4F 2007 2.4


Ragz

Recommended Posts

Здравейте колеги и предварително се извинявам ако темета я има някъде но съм притиснат от времето.

 

Вчера се прибрах от отпуска и се отидох да проверя колата и установих че акумулатора е заминал. Пробвах да отворя с ключа също не се получи. Други ключалки освен на шофьорската врата няма. Дайте някакви идеи. Благодаря ви предварително..

Редактирано от Ragz
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямаш ли ключалка на багажника?

Пробвай да впръскаш WD40 в шофьорската ключалка, може да се разкара.

Ако не стане, мисля (но не съм сигурен) че на този модел може да се подаде 12 волта от плафона на номера, така че да можеш да отключиш вратите с дистанционното.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пробвах с WD40 не стана от 2 дена пробвам някакви варианти не става. Ако някой може да ми обясни малко по подробно за това как става подаване към светлите на номера ще съм много благодарен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отваряш единия плафон на задния номер, махаш крушката и на нейно място подаваш 12 волта от малък COT акумулатор например. Преди това обаче трябва с мултицет да установиш коя страна е плюса и коя минуса, защото ако обърнеш поляритета най-вероятно ще изгориш един куп неща. Ако от написаното до тук не ти е ясно точно как става, най-добре извикай авто-ключар да го направи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това става само по филмите...както и  номера с крушката на мигача :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 4.09.2021 г. at 14:29, CVT написа:

Нямаш ли ключалка на багажника?

 

Изглежда, че ключаката на багажника е била опция понеже и при мен липсва такава ...

Редактирано от P_PETKOV
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 5 часа, sunshai написа:

Това става само по филмите...както и  номера с крушката на мигача :)

 

Става по филмите, става на Q7-ците, заслужава си да се пробва:

 

Редактирано от CVT
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Логически няма как да стане защото захранването на крушката на плафона минава през транзистор като всяка крушка си е на отделно захранване...Най вероятно така са му казали на човека !Ако е през крушката на плафона за осветление на багажника съм съгласен...

Редактирано от sunshai
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти си бил там...или си чул че някой е ял филия с лютеница ,и е била много вкусна ...

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-добре колегата да каже как си е решил проблема, поне да се знае дали този метод работи на А6 4F или не.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...