Jump to content

Нови/втора употреба дебитомери


Recommended Posts

Моля ви ако имате някакви контакти за покупка на читави дебитомери, без значение нови или втора употреба публикувайте ги.

Мен в частност ме интересува такъв за Б4 2000Е АБК мотор с номер 0 280 202 130

Той е еднакъв с този на Голф ГТИ и Пасат с мотор 2000Е

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моля ви ако имате някакви контакти за покупка на читави дебитомери, без значение нови или втора употреба публикувайте ги.

Мен в частност ме интересува такъв за Б4 2000Е АБК мотор с номер 0 280 202 130

Той е еднакъв с този на Голф ГТИ и Пасат с мотор 2000Е

Чисто нов такъв дебитомер е 490 лв.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В магазин Ауто Хит на Ботев, след като се подмине Симеон, от дясната страна, има дебитомери Пиербург. Цената им е около 200 лв. Чисто нови.

Колега а за по-нови коли има ли там? След 2000-ната имам впредвид?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В магазин Ауто Хит на Ботев, след като се подмине Симеон, от дясната страна, има дебитомери Пиербург. Цената им е около 200 лв. Чисто нови.

Днес си проверих работата на дебитомера, двигателя ми е 2000 куб. АБК 115 к.с. Таблицата с показанията я взех от руснака който е обяснил как да си оправим сами дебитомера, там е посочил при различните обороти колко трябва да е напрежението м/у определените пинове, като най-важнот е напрежението да се изменя плавно без накъсвания или подскоци. Днес закачих мултицета запалих колата и резултата беше следния:

При 1000 оборота напрежението беше точно колкото в таблицата, но при 2000 и нагоре разликата м/у моите показания и тези в таблицата се различавах малко например при 3000 оборота разликата беше с 0,10 В по-голяма при мен, а при 4000 оборота разликата беше с 0,20В, като се отчете факта че и уреда има някакъв толеранс според мен дебитомера работи нормално (моля специалистите тук да изкажат своето мнение), показанията се сменяха абсолютно плавно.

Колега можеш ли да провериш дали има по 200 лв дебитомери за моя двигател, ще си купя един за резерва. Благодаря предварително! :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...