Jump to content

EEPROM на километраж за Needle Sweep


BBRemapping

Recommended Posts

Здравейте колеги! Интересува ме дали някой от вас е способен да ми направи Needle Sweep на A6 4ф преди фейс като му изпратя EEPROM на таблото.

 

Ще е най добре човека да е някъде покрай Враца, Монтана и тн ще дойда на място направо. Ако е някъде от далеч ще пращам файла. Благодаря предварително! Живи и здрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това не е възможно да се направи. Тази функция не е в EEPROMA, а във програмата на процесора. Ако таблото е преди-фейс просто отсъства.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Понеже гледам на голфове и темподобни убавци, след сваляне на EEPROM-a се прави през програматор (едитор), и за тва викам да питам

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Става въпрос че нещата които гледах бяха на коли които километража им не поддържа Long Coding в VAG-COM. Аз кабел имам, но и моята не поддържа Long Coding Helper-a, за това питам тук ако някой го е правил.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нищо общо няма с Long Coding, което е просто начин да се включват и изключват функции които таблото вече си има. Няма как да се включи нещо когато въобще го няма.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз бих си пуснал needle sweep, но много хора са го борили и не са успявали на префейс.

Хардуерът го поддържа, защото през vcds се пуска тест, но не може с ъпдейт на софта само. Вероятно, за да се получи, ще трябва някой да къстъмизира firmware, ако това въобще е възможно. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Същото положение и при Б7-ците. Могат да се направят един куп страхотни неща пред които нидъл-суийпа ще бледнее ако някой лийкне сорса. Ама май се пази доста добре, защото такъв сорс лийк не е имало за нито едно табло на Ауди.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще хвана да платя за MHH Auto едни 25 долара и там ще се нахакам във форума да разпитвам за нашите хубавци. Да видя там хората ппц като гледам какво и що се пише има доста играджии

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

защо просто не го смениш с фейслифт щом толкова искаш тая екстра пък и изглежда доста по добре. и в mhh едва ли ще помогнат, едва ли си първия дето му е хрумнало това.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 10 часа, BBRemapping написа:

Ще хвана да платя за MHH Auto едни 25 долара и там ще се нахакам във форума да разпитвам за нашите хубавци. Да видя там хората ппц като гледам какво и що се пише има доста играджии

 

Бих ти препоръчал НефМото и ДиджитълКеос. Същата информация, само че без пари.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@CVT, в Digital-Kaos съм си мембър, и там питах.

@evg_eni, И аз съм го мислил, въпроса опира до Component Protection-a и до това, че трябва да сваля  EEPROM-a за да го направя вирджин, а повечето джамбази няма да се навият за такова нещо. И на мен фейса много ми харесва, но няма как.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз бих сменил таблото с фейсово, но излиза над 350лв всичко с махане на CP и одометър да се настрои и за сега пасувам. Иначе е много по-красиво фейсовото

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...