Jump to content

Проблем с навигация Q5


Пламен Пенов

Recommended Posts

Привет на всички, автомобила е Audi q5 2.0 170кс 2012, от два месеца насам при стартиране на навигацията зарежда до 25%, и изписва поставете диск. Ходих по майстори, и тяхното мнение е че диска се е скапал, и трябва нов, на мен обаче ми минава през главата, че е възможно и оптиката да не може да прочете диска. Някой сблъсквал ли се е с подобен проблем, или да има мнение по въпроса. Навигацията е MMI 3G. Благодаря на отзовавалите се. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

навигацията на MMI 3g се копира върхи хард диска,който ти е в граден е самото MMI ,oтиваш на смяна на хард диск,няколко човека в този форум го правят ,един от който е ShadowM

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може и да няма нужда от смяна, харда се сваля лесно, може да се закачи на PC/лаптоп и да се пробва да се "ремонтира" софтуерно първо.

Но автора говори за диск и оптика, което може и да става дума за хард диск, но по-скоро надали е с MMI 3g въобще.

Редактирано от fifipaldi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Казаха ми че диска от третата снимка нещо се бил прецакал, и трябвало да го сменя. А навигацията трябва да е 3G, поне това виждам да пише.Поправете ме ако греша.

IMG_20211111_172627-2.jpg

IMG_20211111_172853-2.jpg

IMG_20211111_172755-2.jpg

Редактирано от Пламен Пенов
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...