Jump to content

Nikola_RS

Members
  • Posts

    594
  • Joined

  • Last visited

Друго

  • Kaра
    RS

Персонална информация

  • Location
    София

Recent Profile Visitors

4,123 profile views

Nikola_RS's Achievements

Доктор на АУДИ науките

Доктор на АУДИ науките (6/6)

  1. аз на Хьормана му боднах един wi-fi модул с Туя и сега си отварям вратата пак от колата ,но директно от надроидауто иконата
  2. Сменя се целия модул който в подлакътника (слагаш този с 2-те усб-та),заедно с кабелите ,прави се адаптация,а след това и кодиране и ще имаш и андроид ауто след това
  3. и как става това,на клипечто което си качил е само резултата,а как се стига до него?
  4. 4f с 3.0 ТDI мотор е един от най-здравите модели на Ауди от така нареченото "Златно десетилетие" за марката...не знам накакъв милионник си попаднал,но не може да правиш генерални заключения за дизела от една кола,колкото и да си я поддържал.
  5. това е ремонт за 3- 7к лева....
  6. Без лостче е пълна тъпотия ,меси ти се постоянно,за всяко нещо трябва да пускаш мигач,за да не ти "бута" волана на дясно.Аз го пуснах за няколко километра,но после веднага го спрях,защото наистина не става да се кара така колата.
  7. Зает човек съм,нямам време да пиша глупости по форумите за да се доказвам пред някой, изградил съм моето мнение на база опит и лична проба,няма как ти или някой друг с някакви свалени диаграмки да ми промени мнението което както казах е изградено върху опит. Успех с анализите, макар че никой не ти ги е искал,хората питаха за това да се сподели опит от вече изпробвани конверсии,но ти не го разбираш това. А относно кое е законно или не в България,повярвай ми не си запознат със закокана колкото съм аз,на тази тема изобщо си лаик.
  8. не знам кой какво ти е казал,но определено е проблем с бравата,закачи я на компютър и ще си каже
  9. на MIB2 не можеш да пуснеш нищо с VCDS,ориентирай се към друг вид диагностика за тази система
  10. Пълни глупости са това....това можеше да го твърдиш преди 4-5 години,но днешните ЛЕД конверсии повечето имат необходимите сертификати....другото са твои догадки и приумици,а с това че си написал 50 реда глупости - може би избиване на някакъв комплекс
  11. раздатка е или заден диференциал,ако не си сменял маслото и на двете може да излезе солено
  12. при мен рефлекторният отрязък е един и същ и при ксенона и при лед-а,това е така защото на A7 цата фаровете са динамични и вътре има две прегради които се движат постоянно- за къси и дълги светлини и за завиването и се променя постоянно този сноп от светлина
  13. https://ibb.co/d72SZjb https://ibb.co/JyN3htW https://ibb.co/nbbJt5d Toва е при мен през деня в гараж с прозорец,не съм правил други снимки,тези имах сега под ръка,вижда се как светлината е точно отрязана от лупата на фара.
×
×
  • Create New...