Jump to content

Програмират ли се ел.стъклата и ел.люка?


100 Quattro

Recommended Posts

При мен с едно докосване се отварят само шофьорското стъкло и люка, за затварянето им трябва да се държи натиснат бутона.Другите стъкла се отварят и затварят само ако бутоните се държат непрекъснато натиснати.Не знам така ли е по принцип,или има някакво програмиране?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен с едно докосване се отварят само шофьорското стъкло и люка, за затварянето им трябва да се държи натиснат бутона.Другите стъкла се отварят и затварят само ако бутоните се държат непрекъснато натиснати.Не знам така ли е по принцип,или има някакво програмиране?

При мен също беше така. А6 -96г. което е доста глупаво и дразнещо, защото например при рено клио 93г. могат да се свалят и вдигат с едно натискане.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм с ел. стъкла само отпред, но и двете се отварят/затварят само с една натискане, без задържане.А при мен люка е с врътка и 3 положения, като естествено не трябва да го държа, само завъртам на дадено положение.Друг е въпроса, че понякога проявява своеволия и се отваря/затваря сам, което отдвам на точно този ключ.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...