Jump to content

Стоповете светят


Nooky

Recommended Posts

Здравейте,

 

Моля да съдействате дали ви се е случвало и на вас един много странен проблем на А6 4Ф (3.0 ТДИ 2005 г. 224 к.с.)

От както няколко дни температурите паднаха рязко, забелязах, че като отида сутринта за работа отзад и двата стопа светя, все едно е натисната спирачката.

Добре, че ми е нов акумулатора и си запали перфектно, но интересна работа от както така. До сега не съм имал такъв проблем.

Интересното е, че вечер когато я паркирам всичко си е точно поне 2-3 часа, защото я наблюдавам и след това по някое време през нощта светват стоповете.

Като запаля и натисна спирачката всичко се оправя, но така трета вечер го прави.

 

Ще съм благодарен, ако споделите и вашето мнение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 26.01.2022 г. at 11:09, OvivO написа:

 

 

Къде се намира тази машинка?

Редактирано от VBI
Не цитирай предходно мнение, ползвай бутона "@*
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

11 hours ago, Nooky said:

Здравейте,

 

Моля да съдействате дали ви се е случвало и на вас един много странен проблем на А6 4Ф (3.0 ТДИ 2005 г. 224 к.с.)

От както няколко дни температурите паднаха рязко, забелязах, че като отида сутринта за работа отзад и двата стопа светя, все едно е натисната спирачката.

Добре, че ми е нов акумулатора и си запали перфектно, но интересна работа от както така. До сега не съм имал такъв проблем.

Интересното е, че вечер когато я паркирам всичко си е точно поне 2-3 часа, защото я наблюдавам и след това по някое време през нощта светват стоповете.

Като запаля и натисна спирачката всичко се оправя, но така трета вечер го прави.

 

Ще съм благодарен, ако споделите и вашето мнение.

Колата  ръчна кутия ли е?

Защото при мен като каталяса стоп-машинката нито автомата превключваше предавки нагоре, нито позволяваше да извадя ключа, а като го май извадих не заключваше от дистанционното.

Дръж си за такива случаи, не че ти ги пожелавам де, един кламер, за да можеш поне ключа да извадиш.

 

Всъщност сега като се замисля тогава на моята не светеха стоповете. Като не беше запалена де ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На моята светеха постоянно още на същия ден го смених 30 и некакви пари беше със все смяната за 5 мин в сервиза,същото като на снимката беше.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и при мен бяха симптомите 1:1 като на автора - на студено си намирах светещи стоповете. Смених стоп машинката с ОЕМ за 30/35 лв я взех от Райно, и вече години - няма никаква драма. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...