Jump to content

А6 1995-97г.2000 16v


Recommended Posts

колеги искам да взема такав мотор....инересува ме може ли да се сложи газ и ако ниакои има какав е разхода му на газ и евентуално на бензин....карам ауди 100 2.5 тди с 4ип 140 коня и ми предлагат замиана.....дали сте има такав вървеж като тди

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти да не си луд,това си е живо кон за кокошка :hilezh:

ама кокошката в сравнение с тая печка върви, а може би лети!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!, а що се отнася до разхода на газ на колегата мога да му кажа че гори мужду 11.5 и 13.5 газ в града а зимата мойта е стигала и до 16 литра затото я карам само студена от нас до работата са 4 километра, и между 10 и 11.5 газ на извънградско в зависимост от карането, климата и други фактори.като погледна цената на кюмура и поддръжката на печките, то бензин-газ ми се вижда супер.надявам се да не засегна някой колега с дизел, все пак избора си е твой.успех

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

за варвежа може малко да поспорим щото сам се дарпал с кола кояато е на газ и тя бесе 135-140ph,и беше зад мен....ама като икономиа ве4е си прав с тая цена на нафтата.....ами кажи кои вариант е по удачен да си сложа аз газ или да я взема готова.....

Редактирано от MOUTFUL
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моят стотак е със този мотор и градско не мога да я сваля под 15,но все пак съм със испарител а не газов инжекцион.Но при разход от 13-13.5 на бензин според мен разликата е приемлива.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...