Jump to content

Тракаща верига 1.8т


К.Rusev

Recommended Posts

Здравейте,колеги откакто имам колата,при престой от няколко дена ми е изтраквала веригата за 1-2 сек при палене.Отскоро започна всяка сутрин да трака,но вече на топъл мотор на около 1000 си трака само около 1000-1100.Гледах отбегачите и верига верога ще взема оригинална,но обтегача е 1500лв.Търсих някоя тема дали някои е слагал афтърмаркет,но не намерих.Ако има някой да каже каква марка и издържат ли?Хич не ми се дават толкова пари за оригинален…Благодаря предварително.Или само да му сменя бананите но те не са износени,и се съмнявам да е от тях.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Теми за слагане на неоригинален има много. И аз съм слагал навремето. Не изкарват много. Като определящ фактор е времето а не толкова пробега. Може би се разлагат уплътненията в него. Още тогава се чудех дали този Camshaft Chain Tensioner, който се предлага след толкова години за оригинален е такъв. Бих се обзаложил, че е китайско произведение и едва ли има разлика с евтините аналози. Четейки различни форуми тогава мислех да сложа обикновен (без ел. клапан) но никой който питах не се нае да коригира софтуера.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...