Jump to content

Проблеми АБТ прекъсва и спира


whufc88

Recommended Posts

Здравейте, колеги от известно време докато си карам изведнъж стрелката на обороти започва  да се движи рязко нагоре надолу няколко пъти много рзко и колата спира, няма палене 15мин.след, кто изстине запалва. Смених, клемореда и бобината проблема изчезна, но преди няколко дни пак се появи, та мисълта ми е от какво се получава и трябва ли пак да сменям клеморед и бобина? Ходих на диагностика, но ми казаха, че трябва да я докарам, като има проблема! Стоя запалена 1 час но не го направи! Колата е АБТ газ/бензин. 

Ако някой се е сблъсквал с този проблем нека да ми помогне, защото всеки ден  карам дълги разстояния и се страхувам да не ме остави някъде! 

Редактирано от whufc88
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако си сложил втора ръка бобина, много вероятно е и там комутатора да е заминал.


Аз имах подобен проблем с гаснене, ама не съм забелязал да ми играе оборотомера. Пак така трябваше да чакам да изстине, после пали, но колата работи с прекъсване и с яко натискане на газта се прибрах. Бях сложил втора ръка комутатор после, нещо май пак имаше драми. Теглих една майна, сложих чисто нов комутатор и вече нямам проблеми. Това не на ABT, а на ADA.

 

Ей така изглежда моята бобина, онова с трите крачета е комутатора:

https://nasauto.bg/bobina-za-audi-80-avant-8c-b4-16-e-4671-p1110191.html

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...