Jump to content

Покупка на Audi A4 B8.5


Recommended Posts

Здравейте, колеги! Планирам покупка на Audi A4 B8.5 бензин. Много изчетох за проблема с горенето на масло, но искам да се допитам и до вас за мнение. По-конкретно ме интересува мнение за 1.8TFSI,  170к. с. инициали CJEB. Това, което успях да изровя за него е, че при него вече го няма този проблем с маслото. Набелязал съм си  и конкретна обява, но видях, че стои от доста време и се чудя дали има някакъв проблем колата или стои поради факата, че е в малко населено място. 

https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?act=4&adv=11670250486345629&slink=qxhup0 

Ще съм благодарен на всеки коментар.

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 1/10/2023 at 10:14 AM, Freekick said:

Здравейте, колеги! Планирам покупка на Audi A4 B8.5 бензин. Много изчетох за проблема с горенето на масло, но искам да се допитам и до вас за мнение. По-конкретно ме интересува мнение за 1.8TFSI,  170к. с. инициали CJEB. Това, което успях да изровя за него е, че при него вече го няма този проблем с маслото. Набелязал съм си  и конкретна обява, но видях, че стои от доста време и се чудя дали има някакъв проблем колата или стои поради факата, че е в малко населено място. 

https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?act=4&adv=11670250486345629&slink=qxhup0 

Ще съм благодарен на всеки коментар.

 

 

Аз съм със същото. Два литра е разхода за 10к км, но имам и леки течове от гарнитурата на вакуум помпата, и гарнитурата на картера, които бяха измили и не се забелязаха при първоначалното обслужване. Да речем че е литър литър и малко от смяна до смяна. Аз и не вярвам да има съвременен турбобензин без разход на масло, всички марки горят. Иначе по свещите и в цилиндрите няма нагари, огледахме с ендоскоп. Търси кола произведена след 31.01.2013-та, с последна ревизия сегменти е. Търси ръчка куатро, махай тези мултитроници. С-троник мисля няма на 1.8 тфси. Колата е икономична и надеждна. Сменил съм една верига с периферия и масла скорости и диф, плюс филтри естествено.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...