Jump to content

Разбиха ми колата


Recommended Posts

Някой може ли да ми даде идея къде мога да намеря някой който се занимава с автомобилни ключалки. Става въпрос за 80 Б3, сега не се отваря с ключ а само с централното, дръжката и ния са я изкривили малко и заяжда при отваряне :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако си от СФ и си близо до Дружба...

0898203202 - Илиян

...2 пъти имах проблеми с ключалки и с патрона на контактния ключ...и съм много доволен от работата му :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако си от СФ и си близо до Дружба...

0898203202 - Илиян

...2 пъти имах проблеми с ключалки и с патрона на контактния ключ...и съм много доволен от работата му :)

Точно в дружба ми разбиха колата :dance: да не ида да си намеря и СД то при този :dance::):)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно в дружба ми разбиха колата :dance: да не ида да си намеря и СД то при този :dance::):)

къде ти я разбиха? :)

...а и това е КЛЮЧАР...нямаше да ти я разбива :) ...щеше направо да си я отвори

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

къде ти я разбиха? :dance:

...а и това е КЛЮЧАР...нямаше да ти я разбива :dance: ...щеше направо да си я отвори

В локалното на Цариградко до Офис Експес

Питах един и ми предложе дръжката, патрон и труда за 100лв, според вас изгодно ли е или се опитва да ме метне

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В локалното на Цариградко до Офис Експес

Питах един и ми предложе дръжката, патрон и труда за 100лв, според вас изгодно ли е или се опитва да ме метне

По принцип ключарските услуги са скъпички, а особено пък аварийните. Имам добър приятел ключар с мобилна група идваща на място-0888240893 и 0878240893. Най-добре обаче си остави патрона без връзка с отключването. Само си го смени да изглежда здрав, та да не ги привлича хиените и го изолирай. Така ако пак се пробва някой, ще му се наложи да чупи стъкло, което е доста по-шумно и демонстративно и би могло да те спаси, ако айдука не иска да привлича внимание на по-оживено място. Остави си действаща само ключалката на багажника(ако е командваща за централното както повечето) и си отключвай с дистанционното. Не е особена защита, но поне ги възпрепятстваш. А и като ги забавиш увеличаваш шанса да те споходи оная върховна сладост в човешкия живот, онзи рядък, но голям късмет... да си ги хванеш на място, па да се почне една веселба, ох чакай, че се замечтах. Дай боже всекиму!!! :dance::dance::)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...