Jump to content

Струва ли си?


Recommended Posts

Здравейте. Понеже нищо не разбирам от ауди искам да чуя вашето мнение за следната оферта:

Link

На мен ми трябва средно-икономична, ежедневна семейна кола. Струва ли си да взема тази?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма климатик. Двигателя не е най-подходящия за това купе /това не означава че е лош/. Варианта за газифициране не е от наи-ефтините. Като обем аванта/комбито на ауди е много сполучлив модел за семейство. Преди да се решиш да я купиш занеси я на сервиз да я прегледат. Успех в търсенето.

П.П. Моята кола е поне на 250 х.км и педала на съединителя ми изглежда като нов в сравнение с тоя на снимките.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам до колко е съпоставима, колата която гледаш, с моята. Аз карам 80 Б4, ама седан, с 2.0 двигател.

Относно подръжката - има един колега(thesaint) който продава части за нашите коли, той би могъл да ти каже в подробности цените на основните части, или приерно можеш да попрочетеш неговата тема .

Според мен подръжката е на средно ниво - нито е много скъпа, нито много евтина.

За пример мога да ти дам, за да си оправя почти цялата предница ми излезна към 400 лв. Новите гумите на тези аудита са малко по-скъпички, понеже са 15'' - към 400-500 лв. Иначе консумативите като ремъци, масла, филтри, накладки и т.н. са на поносими цени.

Конкретно за разхода на 1.6 нямам наблюдения,но съм сигурен, че ако се разтърсиш из форума ще намериш доста информация за този мотор. Моя в града си похапва 12/100, извънградско съм го свалял и на 7-8/100, но разхода е относително понятие.

В случай, че се чудиш какви двигатели барем имат тези аудита, ей тука има една любима моя таблица в която са посочени индексите им, година на производство и т.н.

Успех :clown:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...