Jump to content

Изключване на Adblue


ares 1967

Recommended Posts

Ползвам Пепино в Младост,никакви грижи.

Крематора също може.

Редактирано от buzzi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Адрес или телефон

Редактирано от VBI
Не цитирай предходно мнение, ползвай бутона "@"
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сек

Преди 2 часа, ares 1967 написа:

Адрес или телефон

0888846849 Стефан 

 

Редактирано от buzzi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси колега

Редактирано от VBI
Не цитирай предходно мнение, ползвай бутона "@"
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, SlavovB написа:

 И дали няма да има проблеми след това? 

Имам двам познати с БМВ и Ауди, които взимат от мен оригинално Ad Blue. И на двамата съм задавал този въпрос и ми отговориха, че са се консултирали с добри специалисти, които са ги е посъветвали да не правят това в никакъв случай. Не, че не може да се направи.

В никакъв случай не искам да засегна интересите на Стефчо (крематора) и Пепино, с когото имаме добри общи познати. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То ясно, че не е ок да се премахва. Исках да разбера на колегата какъв му е проблема. И като цяло като се премахне системата какви са последиците от това :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Помпата дава ниско налягане ремонта ще ми струва около 5000 лв.

Редактирано от VBI
Не цитирай предходно мнение, ползвай бутона "@"
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@ares 1967 Лошо... А знаеш ли какви са последиците за дпф-а след това, защото чета, че не е много добре, особенно ако го прави някой който не знае какво прави 😀

Въпросните Пепино и Крематора обясниха ли ти какви са последиците и каква е цената за изключване на системата ако не е тайна?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След изключване на системата с урея забелязвам значително по-дълги интервали за регенерация. Други минуси засега не съм усетил.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Адблуто влияе основно на емисиите на азотни оксиди, като ги разгражда до азот и вода. Във всяка европейска държава изключването на системата е криминално деяние и колата няма как да мине техническа инспекция. Тук UK дори има мбилни станции и спират колите за проверка на произволен принцип. Въпреки, че в Бг е съвсем нормално да се орязват всички системи и дори подобно осакатяване е бизнес за доста хора аз не бих направил подобно осакатяване. Имал няколко пъти драма с Адблуто и са ми го оправяли, просто трябва хора дето знаят какво правят вместо да се махат системи опазващи здравето и околната среда. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 9 часа, SlavovB написа:

@buzzi 

Моето адблу работи ,но поддържам 2 коли ,които имаха проблем и се наложи да се спре.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 16.10.2023 г. at 11:53, SlavovB написа:

@ares 1967 Лошо... А знаеш ли какви са последиците за дпф-а след това, защото чета, че не е много добре, особенно ако го прави някой който не знае какво прави 😀

Въпросните Пепино и Крематора обясниха ли ти какви са последиците и каква е цената за изключване на системата ако не е тайна?

Реших проблема при крематора

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...