Jump to content

Малко помощ


Recommended Posts

Е не е ауди, но един съсед иска утре да взима Форд Мондео 1.8 дизел 1998год., ама аз не съм много компетентен, не че няма да му помогна, ама все пак дайте съвет за приличен сервиз да го погледнем мотора и нещо за ходовата част, малко е кофти, че няма и номера та трябва да е наблизичко :hilezh:

10х

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е не е ауди, но един съсед иска утре да взима Форд Мондео 1.8 дизел 1998год., ама аз не съм много компетентен, не че няма да му помогна, ама все пак дайте съвет за приличен сервиз да го погледнем мотора и нещо за ходовата част, малко е кофти, че няма и номера та трябва да е наблизичко :hilezh:

10х

Близо до къде ???

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Близо до къде ???

София :hilezh::hilezh::unsure:

ами положението е такова, момчето е лапнало яко по колата, е забравих да кажа че е кобми и той такова си иска, има ги парите 6000лв., и утре ще го взима, все пак иска да се разходим по автокащите за последно, но общо взето за тези пари какво друго да вземе..., колко мога ще помагам и аз, нещо и по диагностики не му се ходи както разбрах, така че ще го даваме на късмет :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

София си е бая големичка за кола без номера... Дай поне район, изток-запад..... Горубляне, Люлин...

Какво искаш, комп диагностика или просто преглед на окачването на колата?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами като е решил тази и това е, вече е капарирана и я закара при някав негов прияте да я погледнат, как точно и какво не знам, все пак благодаря на колегите за помоща и ще се възползвам някой път от тях, особено SUMISTA все хубави неща чувам :hilezh:

а разходихме се по някой автокъщи на Тодор Александров, даже видях едно клубно ауди да се продава, червено със стикери :hilezh:

Редактирано от raiders
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само не го карай в Мото Пфое, освен ако не искаш да го потрошат. Тия пичове не работят, както трябва. По-добре при някой квартален майстор :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

по ирония на съдбата точно в Мото Пфое го закара днес, еми така е решил, давали му гаранция за сменените консумативи

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...