Jump to content

LED система за B6


hranow

Recommended Posts

Здравейте колеги,

 

Търся информация за LED система за късите светлини за B6 2003-та година. Някой кара ли с LED - кой модел бихте препоръчали, доволни ли сте?

 

Чета, че някои крушки не влизат във фара без да се режат капачките, което искам да избегна. Също така, някои крушки правели смущения в радиото и давали грешка на бордовия.

 

Благодаря :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Купуваш си хубави крушки H7 и се надяваш да не ти е изгоряла лупата.В Алито има на Bullvision аз съм с такива на дългите,като преди ги ползвах и за къси,но един приятел си взе на Фарове лайф и като ги видях как светят преглътнах цената от 180лв и си взех едни такива за късите прави ден.Но аз си свалях лупата да я рециклират,понеже тея халогенни крушки изпичат покритието и почти го нямаше.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, NIKO написа:

Ако лупите са мътни, нищо не спасява положението.

Нали оригиналните беха мноо убави бе, умник

Айде намери едни такива не мътни от 2003 да спасиш положението

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Фаровете са нови (китайски, разбира се).

 

Има ли проблем с LED крушките които имат активно или пасивно охлаждане при положение че капачите на фара го правят почти херметически затворен - как ще се охлаждат?

 

@Pashev94, тези на Bullvision гледам са на добра цена - заслужават ли си? Имаше ли някакви проблеми със смущения или нещо такова?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сложих  осрам лед 14w с радиаторчета.Но рефлекора ми епрегорял и светят по слабо от халогена.

крушка Събират се във фара  чудесно на къси светлини.

 

Редактирано от Piit_01
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...