Jump to content

Ел.стъкла,централно,плафон


emanuilcho00

Recommended Posts

Имам проблем с централното заключване, ел.стъклата и плафона, колата е Ауди А4Б6 седан 1.9 тди awx ел.стъкла има само на предните задните са на ръчка,та по същество след като престой ноща на сутринта не се отключва с дистанционно не работят прозорците също и плафона! След като покарам известно време колата се оправя и всичко в нея проработва така до другата сутрин! А ако не я заключа на сутринта пак нищо не работи а също и багажника се заключва все едно и неможе да го отвориш!

Прикачвам снимки от това което излиза на диагностика! 

Screenshot_2024-01-28-14-03-52-033_com.miui.gallery.jpg

Screenshot_2024-01-28-14-03-47-596_com.miui.gallery.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мен би ме притеснила първата грешка повече.Ойл сензора отворено или късо към плюс тоест виж си датчика на маслото който е на картера и буксата и окабеляването му има проблем там Колкото до вратите имат гумен маншон между вратата и купето до долната панта на вратата през него минават кабелите за управление на Ел стъкла заключване и тн провери за скъсани и протрити кабели там (доста често срещан проблем) маншона се откопчава от към купето дърпаш назад и гледаш бас давам че ще го намериш в състояние все едно мишки са ги яли.Това сочат грешките ти.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, Kukata_a4 написа:

Мен би ме притеснила първата грешка повече.Ойл сензора отворено или късо към плюс тоест виж си датчика на маслото който е на картера и буксата и окабеляването му има проблем там Колкото до вратите имат гумен маншон между вратата и купето до долната панта на вратата през него минават кабелите за управление на Ел стъкла заключване и тн провери за скъсани и протрити кабели там (доста често срещан проблем) маншона се откопчава от към купето дърпаш назад и гледаш бас давам че ще го намериш в състояние все едно мишки са ги яли.Това сочат грешките ти.

Ок колега много благодаря за инфото 

 

Преди 1 час, hristotr написа:

Провери комфорт модула който отговаря за тези функции. Възможно е да е попаднала влага и да дава грешка

Ок ще го проверя а може ли малко инфо как се стига до него?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@emanuilcho00 Комфорт модула е под краката ти дърпаш седалката на зад махаш периферната пластмаса до прага надигаш мокета и ще намериш една кутия вътре в нея е.

Редактирано от Kukata_a4
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)
На 29.01.2024 г. at 7:19, Kukata_a4 написа:

Много благодаря, видимо няма нищо не се вижда вода да е имало нещо абсолютно е чисто и здраво вътре,но незнам вече!

Редактирано от VBI
Не цитирай предходно мнение, ползвай бутона "@"
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)
Преди 22 часа, Kukata_a4 написа:

 

Датчика ясно оправен е,а комфорт модула като го оставих 30час на топло и го сложих и проработи на сутринта пак не работеше демек излиза,че е от него 

Редактирано от VBI
Не цитирай предходно мнение, ползвай бутона "@"
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...