Jump to content

Ауди 90 vs Ауди А4


Recommended Posts

АНАТЕМА..... бел ден да не видиш...олио да те попари.... :DРешението е взето..моля успокойте се,спамете на воля :hilezh:

Ко бе милУ, само не ми казвай, че онва Лупо дет го гледахме, знаех си че си bitch и си падаш по дамски коли, ма тва вече ше е прекалено. :hilezh::hilezh::grrdev:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 310
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Мухахахааххахахахх на тоя и в СКАЙП кат му напиша нещо за Хонда и почва АНАТЕМА олио да ме попарило..... Пък не са лоши коли бе, един Сивик много ще му върви :hilezh: Според мен тайно си ги харесва ма се прай на модерен тука :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мухахахааххахахахх на тоя и в СКАЙП кат му напиша нещо за Хонда и почва АНАТЕМА олио да ме попарило..... Пък не са лоши коли бе, един Сивик много ще му върви :D Според мен тайно си ги харесва ма се прай на модерен тука :hilezh:

Тоя па споко, после кат стане бърз и ярУстен с некой Цвик, аз ше копна кво е писал тук у новия му дом(хонда форума) и ония понеже не са сектанти нема го ебкат мнооо :hilezh::hilezh::grrdev:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като постнеш писанията в новия му дом (Хонда Форума) според мен много бързо ще остане бездомен :hilezh: Мухахаахахаах :hilezh:

Трай, че мамутко забегна сигурна плаща в момента капарото, мамут очакваме снимки на новия Цвик и черпавка. :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ко бе милУ, само не ми казвай, че онва Лупо дет го гледахме, знаех си че си bitch и си падаш по дамски коли, ма тва вече ше е прекалено. :hilezh::hilezh::hilezh:

Иначе съм харесал и едно Тико 900 кубика с клима ел стъкла,автоматик

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:grrdev::D:unsure: тая мнооо коне ва 160 баси, да не е с оная неземна технология ВИТЕК, горд съм с теб милУ :hilezh::D

П.П Ше дадеш ли едно кръгче и аз да се качим най-накрая на бърза кола :hilezh::hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:grrdev::D:hilezh: тая мнооо коне ва 160 баси, да не е с оная неземна технология ВИТЕК, горд съм с теб милУ :hilezh::D

П.П Ше дадеш ли едно кръгче и аз да се качим най-накрая на бърза кола :hilezh::unsure:

Карай си там дръгливия петак и не ме занимаай :flehan::unsure: колко има да ми се молиш за едно кръгче и идея си нямаш келеш :flehan:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Карай си там дръгливия петак и не ме занимаай :hilezh::D колко има да ми се молиш за едно кръгче и идея си нямаш келеш :hilezh:

Давам ти мойта, плюс некой лев жената и котката, само за едно кръгче с тоя неземен бегач :hilezh::grrdev:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Давам ти мойта, плюс некой лев жената и котката, само за едно кръгче с тоя неземен бегач :grrdev::hilezh:

+баба ти да ми готви че го праи убаво жената :hilezh: и 5000 леа за 3В :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Eбаси ДеЛонги-то е тая Онда:hilezh: Даже с црвени пружини:hilezh:

Ти си сектант, я ский кво убаво сиво табло има от благородни материали :grrdev: А плюс това "колата е за маняци" кви не се уточнява :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На ремонтите как какви :grrdev:

Тоя па те тия Хонди не дават много проблеми, най-много някой основен да направиш, а скорости се сменят с накладките :hilezh::hilezh: Кво толкова, иначе колицата е слънце :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тоя па те тия Хонди не дават много проблеми, най-много някой основен да направиш, а скорости се сменят с накладките :D:hilezh: Кво толкова, иначе колицата е слънце :hilezh:

:hilezh: екстра тамън се чудех каде да си харча парите :grrdev:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Tи май доскоро си карал много икономичен и вървящ дизел след като имаш пари:unsure: Кво ми се прайш на бендзинджия:unsure:

Разкарай се прокелт дизелжио,талянец такъв........ :unsure::unsure:

П.С да не забравиш ко си ми обещал маймуно :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

П.С да не забравиш ко си ми обещал маймуно :unsure:

Кво, като навърти 1 милион на алфата ти я продаде ли, то така се почва деградацията, първо Хонда после Халфа, и накрая......... :unsure::unsure::hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кво, като навърти 1 милион на алфата ти я продаде ли, то така се почва деградацията, първо Хонда после Халфа, и накрая......... :unsure::unsure::unsure:

Не да ти открадне колата и да ми я подари :unsure::hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aааааа нема, не моем да му пипам колата на KYPO че у тъмното не се знае за кво мое да го фана:unsure: А он е курест:unsure:

И теб ли така те е излъгал :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aааааа нема, не моем да му пипам колата на KYPO че у тъмното не се знае за кво мое да го фана:unsure: А он е курест:unsure:

Ами, митове и легенди, ма фани му дай верно Алфата кат стане милионник, и той да види бел ден ем съсем ше се е развървела ем тотално ще е отказала да харчи :unsure::hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...