Jump to content

Съвет за закупуване на А3 8P


Recommended Posts

Здравейте,

Мислех да си купувам нова кола, но тъй като до сега не съм имал личен автомобил, не съм запознат със стопанисването и реших да си взема някаква таратайка да побутам 3-4 години и след това нова. Спрял съм се на А3 8P.

Не разбирам нищо от коли, познати ми казаха да търся с 1.6 бензинов мотор, понеже бил здрав и евтин.

Не съм рейсър, не ми дреме колко върви. Искам просто някаква що годе младежка количка да побутам 3-4 години.

 

Планирам да давам не повече от 10к, което би включвало закупуването и последващите ремонти. 

 

Правилно ли съм се насочил? Някакви неща, които трябва да знам за този модел? Някой да си продава Аудито? :)

Поздрави

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бъркаш моделите. Проблемните кутии са при предходният модел (8L) до фейслифта през МГ 2001. В 8P няма атмосферен 1.8, само онова недоразумение TFSI.

 

Правилно се е насочил към 1.6. За съжаление няма да може да се класира за четириврата с този бюджет.

Въпросът е какво ще се намери за до около 7к, за да може да влезе в бюджета, който е посочил, че с една регистрация, обслужване, някой случаен ремонт и гуми, ще достигне лимита доста бързо, а може и да го надхвърли. И пак си остава една 20-годишна кошара за 10к лв.

Погледни и голфовете, тъй като двата модела на практика са един и същ автомобил (под ламарините и салона се крие същият мотор, кутия, окачване, абсолютно копие са). Там имаш повече избор, включително и четириврати автомобили.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...