Jump to content

Хидравлична рейка Q5 - Bosch става ли?


mhi406vt

Recommended Posts

Здравейте колеги, имах почукване в рейката, от Алегрото реших да пробвам с втора ръка, уж изглеждаше добре, сложиха ми я - та*ак, лопа яко. Та искам да го реша и тоя проблем генерално - за оригинална ми искат Х пари, за Bosch (Бош - превеждам го заради търсачката :) ) - Х/2. Като гледам Бошовската ми изглежда много читава, поразгледах снимки в интернет, та:

Искам да питам какво ви е мнението за рейка на Bosch - разумен компромис ли е? Стават ли техните рейки, някой слагал ли е такава? Иначе те тава ми е рейката - https://www.avtochastionline24.bg/bosch/7917554 

 

Всъщност въпросът ми не е конкретно само за Q5, а като цяло дали рейка на Bosch е читав афтърмаркет компромис. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всичко ново е "читав избор".  Докато се износи. Рейка втора ръка НЕ се купува, освен ако не се пробва на навеса, преди да се свали.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ви за мнението! Намерих в руски форуми за A4 B6 (човека вика очаквах WoW ефект, ама нещо пак ми трака, явно от друго), друг беше сменил на A4 B8 - вика по-мазно от предишната е. Т.е.  разбирам, че няма да е лош избор, но ми беше любопитно дали някой тук е слагал Бош и какво му е мнението.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...